Магістерські та докторські стипендії від QS

Фонд QS Scholarships пропонує стипендії для учасників QS World Grad School Tour

Магістерські та докторські стипендії від QS

Щороку фонд QS Scholarships виділяє 1,7 млн​​. доларів на фінансування стипендій для учасників QS World Grad School Tour.

Володар стипендії 2011 QS Community Scholarship Петрос Перселіс, каже, що ця стипендія допомогла йому отримати ступінь магістра в Стенфордському університеті. Тепер, працюючи в сфері фінансових послуг та консалтингу, він ділиться порадами, як отримати фінансування для своєї післядипломної освіти.

Якщо ви хочете отримати стипендію для своєї магістерської або PhD програми, зверніть увагу на поточний список стипендій QS Scholarships. Деякі стипендіальні програми дозволяють фінансувати післядипломне навчання в конкретних вузах, а деякі в будь-якому вузі на вибір самого студента.

Стипендія QS Leadership Scholarship присуджується особам, що демонструють сильні лідерські якості та прихильність до досягнення позитивних змін, в той час як стипендія QS Academic Scholarship є визнанням академічних досягнень і потенціалу кандидата для того, щоб він зміг внести свій вклад в певну область досліджень.

Для того щоб подати заявку на стипендію QS, спочатку потрібно відвідати захід QS World Grad School Tour. Щороку ви можете вибрати захід, який проходить у містах по всій Північній і Латинській Америці, Європі, Азії та Африці.

Окрім можливості отримати стипендію, QS World Grad School Tour також дозволяє зустрітися з представниками провідних університетів усього світу. Учасники QS World Grad School Tour зможуть поговорити безпосередньо з представниками приймальних комісій і консультантами, а також взяти участь в семінарах на тему вступу на післядипломні програми за кордоном.

topuniversities.com
18.08.2014