Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Магістратура за кордоном Стипендії в IT магістратурі Університету Тарту
Стипендії в IT магістратурі Університету Тарту
На правах реклами

Провідний університет Естонії пропонує українцям 50 безкоштовних місь в IT магістратурі

Стипендії в IT магістратурі Університету Тарту

Торік 4 українських студента розпочали навчання в магістратурі Університету Тарту, а один українець після закінчення магістратури продовжив навчання в аспірантурі для отримання ступеня PhD.

Керівник IT програми Марлон Дюма каже: «Українські студенти дуже працелюбні і досягають великих результатів. Серед студентів, які навчаються програмування в Університеті Тарту вони в числі кращих. Тому їм тут завжди надзвичайно раді».

Програма Software Engineering - 2-х річна магістерська програма, яка спрямована на набуття студентами передових навичок програмної інженерії та менеджменту, а також спеціалізованих навичок у двох основних сферах: корпоративних систем і вбудованих систем реального часу.

Мова викладання - англійська. Програма готує студентів до кар'єри на провідних технічних позиціях, таких як аналітик програмного забезпечення і інженер-дослідник, а також управлінських позиціях, таких як керівник проекту або головний технолог.

Програма є спільною магістерською програмою Університету Тарту і Талліннського технічного університету. Після закінчення програми випускник отримує дипломи відразу двох університетів.

Крайній термін подачі заявок на наступний навчальний рік - 16 квітня 2014 року. Всі прийняті студенти не повинні будуть платити за навчання і можуть отримати щомісячну стипендію у розмірі до 300 євро для покриття витрат на проживання.

Навчальний рік починається з 1 вересня 2014 року.

Естонія, найбільш широко відома як батьківщина Skype і завжди була лідером в області інформаційних і комунікаційних технологій. Електронний уряд Естонії, електронна парковка та електронні вибори створили репутацію Естонії як «E-stonia». Естонія також відома безкоштовним Wi-Fi на всій території країни.

Університет Тарту (University of Tartu) - єдиний вуз в країнах Балтії, який входить до списку кращих світових університетів (THE World University Rankings).

Отримати більш детальну інформацію про програму Software Engineering та процедуру вступу до Університету Тарту , ви зможете на сайті програми за наступним посиланням: http://www.ut.ee/software.

Освіта.ua
27.02.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!