Як вступити до магістратури за кордоном

Освітнє агентство "Есперанто Тревел" допоможе вам підібрати оптимальний варіант навчання за кордоном

Як вступити до магістратури за кордоном

Після отримання ступеня бакалавра в Україні, багато студентів розмірковують над можливістю вступу до магістратури за кордоном.

Найбільш популярними для отримання престижної магістерської освіти вже багато років залишаються країни західної Європи та Північної Америки. Існує два варіанти вступу на програми магістратури за кордоном: прямий шлях - після отримання диплома бакалавра в Україні, або через підготовчі програми (Pre-Masters).

Перший спосіб досить популярний серед українських студентів. Маючи добру мовну базу, підтверджену сертифікатами на знання англійської (IELTS чи TOEFL), гарні оцінки, і, що важливо, бажання, українські студенти можуть відразу вступити до магістратури за кордоном, минаючи різноманітні програми підготовки. Такий спосіб найшвидший з точки зору економії часу та грошей.

Наприклад, відразу на магістерську програму можна вступити до Thompson Rivers University (Канада), Європейського Університету - European University (кампуси в Німеччині, Швейцарії, Іспанії), Вищої бізнес-школи SKEMA (Франція).

Також потрібно враховувати, що у різних вузах тривалість магістерських програм може бути від 1-го до 2-х років, в залежності від обраної спеціальності.

Вимоги до вступу зазвичай значно не відрізняються в різних вузах. В основному, це знання іноземної мови, наприклад англійської на рівні "просунутого" (IELTS 6.0-6.5), диплом бакалавра та мотиваційний лист.

Pre-Masters, або підготовка до магістратурі та МВА це програма підготовки до вступу на магістратуру, під час якої студент більш поглиблено вивчає англійську мову (якщо його знання не достатні) і предмети необхідні для подальшого навчання в магістратурі.

Тривалість навчання на таких програмах зазвичай становить 6 або 9 місяців і залежить від рівня англійської мови та академічної успішності. Підготуватися до магістратури можна на факультетах: бізнесу, економіки та фінансів, маркетингу, туризму і готельного менеджменту, права, інженерних спеціальностей, гуманітарних наук та ін.

Pre-Masters найкраще підходить для іноземних студентів, які хочуть отримати ступінь магістра, і при цьому не мають достатньої мовної підготовки для навчання в університеті.

Стандартні вимоги для вступу на програму Pre-Masters: вік від 21 року, наявність ступеня бакалавра або диплому університету з гарними оцінками, рівень володіння мовою не нижче IELTS 5.5.

Пройти курс підготовки Pre-Masters можна, наприклад, в Harriot Watt University, Robert Gordon University (Університет Роберта Гордона (RGU), в коледжах EF та інших навчальних закладах, що представляє в Україні компанія "Есперанто Тревел".

Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефонами +38 (044) 592-52-77; 592-52-37 або відправивши запит на електронну пошту [email protected]. Співробітники компанії "Есперанто Тревел" допоможуть вам підібрати оптимальний варіант навчання за кордоном.

Освіта.ua
17.10.2012