Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Магістратура за кордоном Пошук університету для навчання за кордоном
Пошук університету для навчання за кордоном

Бажаєте навчатися за кордоном? Кілька кроків, з яких ви можете почати

Пошук університету для навчання за кордоном

Ви – індивідуальність

Як не існує одного розміру одягу, що підходить усім, так і в освіті, коли мова заходить про університет, дуже важливо обрати університет, що підходить саме вам. Чому ви хочете отримати вищу освіту за кордоном? Які ваші пріоритети у навчанні в університеті? Якими мовами ви володієте і які ваші довгострокові цілі в навчанні та роботі? Чи є у вас академічні або культурні уподобання? Чи є у вас наміри, що виходять за рамки навчання? Який спосіб життя вам потрібен? Як ви збираєтеся фінансувати ваше навчання, і чи буде вам потрібен кредит або студентська стипендія? Визначтеся з тим, чого ви прагнете, і знайдіть університет і програму, яка підходить саме вам.

Вивчення можливостей


Озброївшись баченням того, до чого ви прагнете, потрібно взятися за вивчення країн, університетів і існуючих програм навчання. Не існує єдиного списку університетів світу, але можна почати з рейтингів кращих університетів світу. Рейтинги містять посилання на сайти університетів, що допоможе вам почати пошук в Інтернеті і отримати перші відомості.

Вибір країни


Для навчання за кордоном необхідно мати твердий намір провести частину свого життя у іншій країні. Якщо ви можете визначитися з країною, у вас з'явиться відправна точка для визначення потенційних університетів для вступу. Слід звернути увагу на такі країни як, наприклад, Австралія і Нова Зеландія, сьогодні вони є популярним напрямком для отримання освіти за кордоном і багато університетів з цих країн входять у рейтинги найкращих вузів світу. Після вибору країни, ви можете знайти національні організації, такі як, наприклад, UCAS у Великобританії або Uni-assist у Німеччині, що допоможуть вам знайти різні відомості про навчальні заклади та додаткову інформацію для уточнення параметрів пошуку.

Віч-на-віч


При пошуку відповідного університету, ніщо не може замінити спілкування віч-на-віч з людьми із цього університету. Вочевидь, зазвичай неможливо відвідати університет за певний час до вступу. Тим не менш, багато університетів мають асоціації випускників, іноді з міжнародною мережею, тому намагайтеся знайти випускників, які захочуть і зможуть поспілкуватися з вами, і передадуть вам відчуття від навчання в цьому університеті. Також досить часто в Україні проходять виставки присвячені освіті за кордоном. Відвідавши їх, ви отримаєте можливість зустрітися з представниками різних університетів світу.

Відкритість та неупередженість


Ваш ключ до пошуку університету та навчальної програми, яка підходить саме вам - це відкритість і неупередженість. Визначте свої пріоритети, досліджуйте варіанти і поговоріть з людьми. Ви на шляху до одного з найбільш захоплюючих і важливих переживань у вашому житті. Починайте пошук!

Освіта.ua
30.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!