Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Магістратура за кордоном Підготовчі курси для вступників на магістратуру в США
Підготовчі курси для вступників на магістратуру в США

Спеціально для іноземних студентів University of Massachusets (США) пропонує підготовчі курси для вступу на магістерську програму цього вузу

Підготовчі курси для вступників на магістратуру в США

Підготовчі курси тривають чотири місяці (один семестр) і надають можливість іноземним студентам підготуватися до вступу на магістерську програму за такими напрямами підготовки: природні та інженерні науки, МВА, музика, правознавство, IT, менеджмент.

Протягом підготовчого курсу студенти проходять додаткову мовну підготовку, вивчають спеціалізований курс GMAT/GRE Preparation і складають іспит наприкінці програми, отримують навички навчання в американському університеті, а також вивчають деякі предмети, пов'язані з майбутньою магістерською програмою.

Навчання буде проходити на одному з трьох кампусів університету - University of Massachusets Lowell, що знаходиться в містечку Лоуелл, недалеко від Бостона.

Підготовча програма за спеціалізацією MBA починається 3 рази на рік: у вересні, січні й травні. Підготовчий курс зі всіх інших спеціалізацій починається 2 рази на рік: у вересні та січні.

До навчання на магістерській програмі студент може приступити з наступного семестру після закінчення підготовчого курсу.

Для вступу на магістерську програму після закінчення підготовчих курсів необхідно набрати середній випускний бал 3.0 (по 4-бальній системі) і скласти GMAT не нижче, ніж на 500 балів, а GRE не нижче, ніж на 550 балів. GMAT складається студентами, які навчаються на МВА-програмах, GRE - студентами, які навчалися на інших програмах.

При переході на магістратуру студент має можливість отримати стипендію у вигляді знижки на навчання розміром до 4 000 USD. Стипендії присуджуються за високу академічну успішність.

З усіх питань, що стосуються навчання в University of Massachusets, звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Students International за тел.: (044) 238-20-38.

Довідка: University of Massachusets був заснований в 1863 році. Зараз тут здобувають освіту майже 67 000 студентів. У загальносвітовому рейтингу британської Thimes університет Массачусетсу знаходиться в ТОП-200 найкращих університетів світу. Вуз пропонує такі програми навчання: підготовка до бакалаврату з переходом на перший або відразу на другий курс, підготовка до магістратури та мовні курси.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
20.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!