Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Магістратура за кордоном Гранти на отримання магістерського ступеню за кордоном
Гранти на отримання магістерського ступеню за кордоном

Фонд Віктора Пінчука продовжує прийом заявок від потенційних кандидатів на участь у другому конкурсному доборі програми "Всесвітні студії"

Гранти на отримання магістерського ступеню за кордоном

В рамках проекту, спрямованого на формування нового покоління української професійної еліти, фонд надасть гранти переможцям конкурсу - талановитим молодим українцям віком до 35 років, які бажають навчатись за магістерськими програмами в провідних світових навчальних закладах.

Прийом документів та on-line реєстрацію відкрито на сайті програми www.worldwidestudies.org до 15 травня 2011 року.

В першу чергу цього року будуть підтримані заявки тих, хто планує навчання в таких галузях: сільське господарство, довкілля та екологія, право та державне управління. Фонд також розгляне заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

На сайті програми "Всесвітні студії" відвідувачі можуть отримати детальну інформацію про умови участі в конкурсі та рекомендації щодо вибору відповідних магістерських програм та країн для навчання, знайти загальні відомості про особливості освіти в цих країнах, оформити заявку на участь тощо.

Наразі 17 переможців першого конкурсу програми "Всесвітні студії" вже розпочали своє навчання в університетах США, Великобританії, Швеції, Швейцарії та Німеччини. У минулому році фіналісти програми були відібрані за результатом конкурсу з 260 кандидатів. Загальна сума коштів, що фонд виділив на гранти пілотної версії проекту у 2010 році, склала 3 086 265 грн.

Освіта.ua
17.01.2011

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!