Зустріч з викладачами університету Тuriba
PR

Університет Turiba відкриває відділення інформаційних технологій для навчання інженерів нового покоління

Зустріч з викладачами університету Тuriba

З лютого 2019 року Університет Turiba відкриває нове відділення інформаційних технологій для навчання інженерів нового покоління, що будуть задіяні від початкової стадії задуму продукту до розробки дизайну, тестування і впровадження його в експлуатацію відповідно до стандартів професії програмування.

Пропонована відділенням чотирирічна англомовна програма навчання «Комп'ютерні системи» надасть знання в галузі архітектури комп'ютерних систем, програмної інженерії, системного аналізу, основних технологій бази даних і основ штучного інтелекту. Випускники Turiba будуть підготовлені до проведення наукових досліджень, заснованих на проведенні експериментів, моделюванні та імітації. Після закінчення навчання випускники отримають професійну кваліфікацію інженера-програміста і ступінь бакалавра в галузі комп'ютерних систем.

Програма «Комп'ютерні системи» розроблена відповідно до таких стандартів:

  • ACM (Association of Computing Machinery standards, i.e. Curriculum Guidelines for Undergraduate Degree Programs in Computer Science);
  • CDIO Standard 2.0 (Conceiving, Designing, Implementing, Operating) рамковий стандарт інноваційної освіти інженерів нового покоління, тобто від задуму продукту і розробки дизайну до впровадження в експлуатацію;
  • стандарти професії програмування.

Мета програми «Комп'ютерні системи» полягає не тільки в підготовці професійних кадрів у сфері інформатики, програмної інженерії та системного аналізу, але і фахівців, здатних демонструвати системне мислення і системний підхід до проектів розробки програмного забезпечення з виконанням різних функцій і дотриманням стандартів професії інженера-програміста і професійної етики. Академічні знання закріплюються на практиці шляхом програмування різних систем, застосування високопродуктивних алгоритмів, проведення тестування, моделювання та імітації, пропозиції рішень для зниження конкретних ризиків, презентації результатів і комунікації в команді.

Студенти даної спеціальності матимуть можливість закріпити теоретичні знання під час стажувань в провідних міжнародних компаніях: Tieto (Фінляндія), Accenture (Ірландія, США) і ін. Крім цього, під час навчання передбачено обмін студентами з іншими інженерними вузами Європи (Великобританія).

Прийом студентів на програму «Комп'ютерні системи» Університету Turiba буде здійснюватися два рази на рік. Не хочете чекати наступного року? Тоді поспішайте подати документи зараз, набір вже відкрито! Початок занять 1-го семестру 1-го року навчання - 4 лютого 2019 року.

ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ

Хочете дізнатися про цю програму особисто від представників і викладачів Університету Turiba? Реєструйтеся на Міжнародний форум світової освіти ТТЕА вже зараз.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
27.09.2018