Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Латвії Робо Кемп або літня мовна школа в Латвії
Робо Кемп або літня мовна школа в Латвії

Компанія «Інтелект Гід» запрошує дітей від 14 до 17 років в літній Робо Кемп від РТУ в столиці Латвії

Робо Кемп або літня мовна школа в Латвії

Не секрет, що одні з найбільш високооплачуваних професій сучасності - це професії в ІТ-сфері. А ще це престижно і цікаво! Хочете, щоб ваша дитина пов'язала долю з цією сферою або просто виявила до неї інтерес? Компанія «Інтелект Гід» запрошує дітей від 14 до 17 років в літній Робо Кемп від Ризького технічного університету (РТУ), гарантуючи, що програма буде цікавою як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Але це ще не все! Якщо ви не цікавитеся комп'ютерними технологіями, а просто хочете покращити рівень володіння англійською, то цей табір також буде цікавий вам. Програма табору спрямована на два паралельні потоки, один з яких - це літня мовна школа з вивченням англійської.

Розташування

Ризький технічний університет - це найстаріший університет Латвії. Він був заснований в 1862 році. Сьогодні університет входить до 2,5% провідних вузів світу, згідно з рейтингом QS University Ranking. Кампус РТУ розташований в самому центрі Риги. Саме там буде проживати і навчатися молодь.

Мова викладання та мовні вимоги

Усі заняття, в тому числі, в Робо Кемп, проводяться англійською мовою. Тому бажаний рівень володіння англійською мовою для учасників Робо Кемп - не нижче В1.

Якщо ж ви обираєте літню школу англійської мови РТУ, досить, щоб ваша англійська була не нижче А2.

Проживання та харчування

Молодь проживатиме в студентській резиденції РТУ. Двомісні кімнати організовані в блоки. У кожному блоці - три кімнати, санвузол і кухня. Харчування - триразове.

Програма Robo Camp

Мета програми - показати учасникам весь шлях: від ідеї до створення функціонуючого робота. Масштаби розвитку напрямку робототехніки в сучасному світі неможливо переоцінити. Звичайно, за 12 днів важко стати справжнім конструктором роботів, але отримати уявлення про те, що це таке і з чого складається ця захоплююча наука, цілком можливо.

Інтенсивна англійська та міжкультурні комунікації

Мета цього курсу - не просто підвищити рівень володіння англійською мовою, а й навчитися комунікувати в міжкультурному середовищі. Якщо ви плануєте навчання за кордоном в майбутньому, цей курс стане відмінною підготовкою. Всього за 12 днів, занурившись у міжкультурне середовище в Латвії, діти не тільки помітно покращать свою англійську, а й підвищать спроможність розуміти інші культури і презентувати свою. Вестимуть курс два викладачі: один викладач з Латвії і один носій англійської.

Екскурсійно-розважальна програма

Під час свого перебування в Ризі молодь відвідає всі головні визначні пам'ятки міста. Учасники Робо Кемп побувають також на виробничих підприємствах, щоб краще зрозуміти, що таке робототехніка, на практиці.

Діти доторкнуться і до історичної Латвії, побувавши в селищі Кокнесе, яке згадується в літописах початку XIII ст. Тут учасників чекає знайомство з автентичною Латвією, конкурси та естафети.

  • Розташування: Рига, Латвія.
  • Тип подорожі: група з супроводжуючим з Києва*.
  • Транспорт: авіапереліт (у вартість туру не включено).
  • Вік: 14 - 17 років.
  • Дати заїзду: 30 липня - 10 серпня (12 днів/11 ночей).
  • Вартість: 890 євро (включено все, окрім перельоту).

*Супровід з Києва організовується при зборі групи не менше 8 осіб. У разі, якщо в групу буде зареєстровано менше ніж 8 осіб, буде організована індивідуальна поїздка для кожного з учасників з наданням російськомовного куратора в Ризі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
11.06.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!