Доступна освіта в Європі з компанією «Інтелект Гід»

Відвідайте безкоштовні освітні семінари від компанії «Інтелект Гід» у семи великих містах України

Доступна освіта в Європі з компанією «Інтелект Гід»

У лютому 2018 року компанія «Інтелект Гід» проводить низку безкоштовних освітніх семінарів в регіонах України. Метою заходів є ознайомлення усіх бажаючих з можливостями здобуття освіти в різних країнах Європи.

У програмі семінару

Учасники семінару дізнаються деталі вступу й навчання за кордоном, а саме:

1. Середня та вища освіта в Польщі: безкоштовна освіта після 9 класу; дозвілля та побут учнів; вища освіта – переваги та недоліки; затребувані спеціальності; вартість навчання та всі витрати. Стипендії, практики, працевлаштування.

2. Вища освіта в Латвії – доступна європейська освіта англійською або російською мовою: умови вступу та навчання, державні стипендії для українців, міжнародні практики, програми подвійного диплому, студентські бізнес-інкубатори та інші унікальні освітні проекти латвійських вишів.

3. Вища освіта в Німеччині та Австрії: німецькомовні та англомовні програми, умови вступу, штудієнколеги та підготовчі курси, перспективи для випускників.

Графік семінарів

Безкоштовні освітні семінари відбудуться за таким графіком:

  • 22.02 – Полтава;
  • 23.02 – Харків;
  • 24.02 – Вінниця;
  • 25.02 – Одеса;
  • 26.02 – Миколаїв;
  • 27.02 – Херсон;
  • 01.03 – Київ.

У семінарі візьмуть участь експерт з освіти за кордоном, директор «Інтелект Гід» Дар’я Курдюмова, а також представники провідних університетів Латвії: Ризького технічного університету, Латвійського університету, Латвійського сільськогосподарського університету, Turiba University, Riseba University, Лієпайського університету.

Участь в кожному з семінарів є безкоштовною. Попередня реєстрація учасників – обов’язкова. Зареєструватися можна на сайті або за телефонами: (044) 229-90-20, (098) 038-08-08, (066) 001-32-49.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
02.02.2018