Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Латвії Доступна освіта в Європі з компанією «Інтелект Гід»
Доступна освіта в Європі з компанією «Інтелект Гід»

Відвідайте безкоштовні освітні семінари від компанії «Інтелект Гід» у семи великих містах України

Доступна освіта в Європі з компанією «Інтелект Гід»

У лютому 2018 року компанія «Інтелект Гід» проводить низку безкоштовних освітніх семінарів в регіонах України. Метою заходів є ознайомлення усіх бажаючих з можливостями здобуття освіти в різних країнах Європи.

У програмі семінару

Учасники семінару дізнаються деталі вступу й навчання за кордоном, а саме:

1. Середня та вища освіта в Польщі: безкоштовна освіта після 9 класу; дозвілля та побут учнів; вища освіта – переваги та недоліки; затребувані спеціальності; вартість навчання та всі витрати. Стипендії, практики, працевлаштування.

2. Вища освіта в Латвії – доступна європейська освіта англійською або російською мовою: умови вступу та навчання, державні стипендії для українців, міжнародні практики, програми подвійного диплому, студентські бізнес-інкубатори та інші унікальні освітні проекти латвійських вишів.

3. Вища освіта в Німеччині та Австрії: німецькомовні та англомовні програми, умови вступу, штудієнколеги та підготовчі курси, перспективи для випускників.

Графік семінарів

Безкоштовні освітні семінари відбудуться за таким графіком:

  • 22.02 – Полтава;
  • 23.02 – Харків;
  • 24.02 – Вінниця;
  • 25.02 – Одеса;
  • 26.02 – Миколаїв;
  • 27.02 – Херсон;
  • 01.03 – Київ.

У семінарі візьмуть участь експерт з освіти за кордоном, директор «Інтелект Гід» Дар’я Курдюмова, а також представники провідних університетів Латвії: Ризького технічного університету, Латвійського університету, Латвійського сільськогосподарського університету, Turiba University, Riseba University, Лієпайського університету.

Участь в кожному з семінарів є безкоштовною. Попередня реєстрація учасників – обов’язкова. Зареєструватися можна на сайті або за телефонами: (044) 229-90-20, (098) 038-08-08, (066) 001-32-49.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
02.02.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!