Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Студенти SEG отримують роботу ще в період навчання
Студенти SEG отримують роботу ще в період навчання
На правах реклами

DEC education представляє об'єднання готельно-туристичних шкіл Swiss Education Group в Україні

Студенти SEG отримують роботу ще в період навчання

Здобути освіту, що забезпечить працевлаштування в таких бізнес-структурах, як Ritz Paris Hotel або Banque privée Edmond de Rothschild - це мрія кожного студента, який відправляється вивчати готельно-ресторанне управління. Однак, як ми знаємо, навіть закордонна освіта не завжди може дати гарантію успішного працевлаштування.

Провідне міжнародне об'єднання готельно-туристичних шкіл Swiss Education Group якраз і є гарантом отримання високоякісної освіти та подальшого працевлаштування.

Починати будувати кар'єру і «обростати» корисними зв'язками студенти можуть вже з першого курсу навчання завдяки Міжнародному форуму роботодавців (IRF), який проходить щорічно у березні та жовтні. На нього з'їжджаються рекрутери відомих світових готелів, курортних центрів, авіаліній і круїзних агентств. У листопаді 2012 року у форумі взяли участь 180 рекрутерів, у жовтні 2013-го - вже 200. Для молодих людей це дійсно неординарна можливість налагодити контакти з роботодавцями вже на стадії навчання.

Окрім цього, Swiss Education Group співпрацює з лідерами індустрії, такими як Ritz Hotel, Hyatt Hotel, Intercontinental Hotel та ін. Саме вони можуть стати першими базами практики і закласти фундамент успішної кар'єри.

Ексклюзивний представник Swiss Education Group в Україні - міжнародне освітнє агентство DEC education, єдиний в Україні та Молдові лауреат головної галузевої премії "Провідне агентство Східної Європи" (2008 рік). Також це єдина компанія, що визнана провідними освітніми провайдерами світу і вже 5 років поспіль входить до п'ятірки кращих освітніх агентств Східної Європи.

З усіх питань вступу та навчання в SEG звертайтеся за телефоном (044) 390-76-24 або відвідайте офіс DEC education за адресою: Київ, вул. Підвисоцького, 16.


27.11.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!