Світові школи Glion та Les Roches відвідають Київ

Швейцарські університети готельного менеджменту проведуть зустрічі з випускниками шкіл та університетів

Світові школи Glion та Les Roches відвідають Київ

Освітня компанія Domar Travel Education запрошує випускників університетів та шкіл відвідати презентацію Швейцарських університетів готельного та ресторанного менеджменту Glion та Les Roches.

У відвідувачів буде можливість пройти індивідуальну співбесіду з представником університету та можливість отримати безкоштовне зарахування до університетів від компанії DТЕ.

Презентації відбудуться 4 листопада 2013 року з 16:00 до 19:00.

Місце проведення: вул. Волоська 24, офіс 1., м. Київ.

Для участі в індивідуальній співбесіді необхідно зареєструватися за телефоном (044) 245 40 45 або електронною поштою: [email protected].

Університети Glion та Les Roches пропонують широкий вибір програм для випускників середніх навчальних закладів, випускників університетів та менеджерів, які працюють у сфері гостинності.

Навчання в університетах проводиться в декількох кампусах, що розташовані в різних країнах (Швейцарія, Англія, Іспанія, Китай). Навчання відбувається англійською мовою та складається з двох основних форм: академічної та практичної. Невід’ємною частиною здобуття освіти в університетах є обов’язкова практика на базі готелів, курортів, ресторанів та інших установ сфери гостинності.

Українські школярі мають змогу вступити до університетів відразу після закінчення школи, на основі атестату про повну середню освіту.

Для студентів, які отримали диплом бакалавра у сфері туризму, університет пропонує пройти програму післядипломної підготовки, яка веде до вступу до магістратури. Програми післядипломної підготовки дають змогу студентам перекваліфікуватися.

Розпочати навчання студенти можуть два рази на рік, в серпні та січні.

Основні навчальні програми та спеціальності:

Готельний менеджмент

  • Диплом готельного та ресторанного операційного менеджменту;
  • Професійний диплом у сфері готельного адміністрування;
  • Диплом бакалавра у сфері готельного менеджменту;
  • Післядипломні програма у сфері готельного менеджменту.

Менеджмент подій, спорту та індустрії розваг

  • Професійний диплом у сфері менеджменту подій, спорту та індустрії розваг;
  • Диплом бакалавра у сфері менеджменту подій, спорту та індустрії розваг;
  • Післядипломні програма у сфері менеджменту подій, спорту та індустрії розваг.

Магістерські програми

  • МВА у сфері міжнародного готельного менеджменту;
  • Онлайн МВА.

Університети Glion та Les Roches є провідними вищими навчальними закладами у сфері готельного, ресторанного та туристичного менеджменту. Сьогодні університети є найбільшими постачальниками професіоналів сфери гостинності. За результатами опитування,що було проведене серед керівників готелів, Glion та Les Roches отримали друге місце в рейтингу світових шкіл готельного та ресторанного менеджменту.

Освіта.ua
30.10.2013