Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Магістратура у школах Swiss Education Group
Магістратура у школах Swiss Education Group
На правах реклами

Магістратура як стандарт підготовки готельно-туристичних менеджерів: досвід інновацій SEG

Магістратура у школах Swiss Education Group

За підсумками 2012 року туризм і індустрія гостинності визнані одними з найдинамічніших галузей світової економіки. Загалом туристи, ділові люди та інші мандрівники витратили 1,35 трлн дол. США, що склало 6% доходів від світового експорту і 9% світового ВВП — свідчать дані Всесвітньої туристської організації. Кількість осіб, зайнятих у цій галузі, вже досягла 249 млн і за прогнозами до 2021 року сягне 323 млн.

Щоб утримувати високі темпи розвитку без шкоди для якості послуг, індустрії потрібен інший підхід до підготовки кадрів: більшу частину необхідних кваліфікацій їм повинні давати вже в університеті. Освітні інновації в даному напрямку активно впроваджують школи Swiss Education Group (Швейцарія) — одного зі світових лідерів з підготовки менеджерів для індустрії гостинності.

У 2013 році школи швейцарського об’єднання запустили низку програм післядипломної освіти та магістратури, які відрізняє поглиблена спеціалізація, дослідницька робота і професійні стажування.

У квітні 2013 року в César Ritz Colleges відкрито програму у сфері туризму та електронної комерції (MSc in Tourism and E-Business). Вона викладається на кампусі в м. Бриг і дозволяє обирати до п'яти спеціалізацій. Крім цього, студенти можуть вивчати до трьох мов і при бажанні пройти оплачувану шестимісячну практику.

Школа Swiss Hotel Management School у м. Ко запровадила післяуніверситетську програму в галузі управління ресторанами і службами харчування (Food & Beverage Management), після якої можна продовжити навчання і отримати магістерський ступінь MIB.

У Hotel Institute Montreux в Монтрьо вже відкрито набір на післяуніверсітетську програму з управління міжнародною гостинністю, а на вищий курс MIB зі спеціалізацією в маркетингу, фінансах чи кадровому управлінні можна буде вступати з квітня 2014 року.

Нарешті, в IHTTI School of Hotel Management (Невшатель) пропонуються унікальні післяуніверситетська і магістерська (MIB) програми в галузі готельного управління та дизайну з акцентом на дизайн готелів і індустрію розкоші.

Поглиблений курс навчання з великою практичною складовою доповнюють такі переваги вищої кваліфікації, як аналітика і дипломна дослідницька робота. Більше того, випускники отримують спеціалізовану підготовку в таких питаннях, як роль інформаційних технологій у менеджменті, комплексні стратегії управління гостинністю, готельний дизайн або навіть проектування вражень клієнта від отриманого сервісу.

«Випускники, які володіють такими кваліфікаціями, дуже затребувані у індустрії гостинності!», — підкреслює регіональний представник групи SEG у Східній Європі Горан Йорданов.

Для вступу на вищі кваліфікаційні програми потрібен бакалаврський диплом від акредитованого вишу або не менше 3 років роботи на керівній посаді в будь-якій сфері. Усі програми викладаються англійською, тому буде потрібно також скласти тест на рівень TOEFL PBT 500, IELTS 5.0 або еквіваленти.

Єдиним акредитованим представником шкіл групи SEG в Україні є міжнародна освітня агенція DEC education.

Освіта.ua
21.10.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!