Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Ознайомчі семінари «Освіта в Швейцарії»
Ознайомчі семінари «Освіта в Швейцарії»

Дізнайтеся про перспективи швейцарської освіти в сфері гостинності

Ознайомчі семінари «Освіта в Швейцарії»

Відвідайте семінари "Освіта в Швейцарії" та ознайомтеся зі світовою індустрією готельного, ресторанного та туристичного менеджменту - галуззю економіки, що розвивається найбільш динамічно та до 2020 року стане найбільшою у світі.

На семінарах ви дізнаєтеся з перших вуст про кар'єрні перспективи випускників швейцарських готельних шкіл, умови вступу та навчання, оплачуване стажування, безкоштовні поїздки до Швейцарії, а також про Міжнародний форум роботодавців.

Семінари відбудуться:

  • Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 21Д, "Парк -готель" (27 вересня, 18-00);
  • Одеса, Приморський бульвар, 11, готель "Лондонская" (28 вересня, 16-00);
  • Київ, вул. Б. Хмельницького, 53, готель "Опера" (29 вересня, 16-00).

Вхід на захід безкоштовний, за попередньою реєстрацією.

Семінари зацікавлять старшокласників та їх батьків, студентів і молодих спеціалістів - всіх, хто зацікавлений в отриманні самої повної інформації про навчання у престижних швейцарських вузах і подальшій кар'єрі в різних сферах міжнародної гостинності: готельно-ресторанному бізнесі; туристичному бізнесі; організації ділових і розважальних заходів; управлінні курортами, спа-центрами і розважальним бізнесом; готельному дизайні та операційному менеджменті.

На заході ви зможете зареєструватися на ознайомчі поїздки до п'яти шкіл швейцарської освітньої групи Swiss Education Group (SEG) під час яких ви зможете ознайомитися з освітніми програмами; побувати на екскурсіях в університетах; поспілкуватися з викладачами та студентами; відвідати заняття; познайомитися зі Швейцарією як країною навчання.

SEG - найбільша група спеціалізованих шкіл Швейцарії, до якої входять провідні світові вузи в сфері міжнародної гостинності. Більше 25 років навчаючи студентів за передовими стандартами, школи групи прищеплюють їм професійну гнучкість і здатність миттєвого входження в повсякденне ділове середовище - саме те, що сьогодні вимагають імениті роботодавці: Hilton, Hyatt, Mariott, Shangri-La та інші.

Організатор семінарів Освітня агенція DEC Education.

Освіта.ua
17.09.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!