Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Роботодавці світу цінують студентів з досвідом стажування
Роботодавці світу цінують студентів з досвідом стажування

Про це йдеться в релізі міжнародної групи Swiss Education Group, що представляє провідні швейцарські університети сфери гостинності

Роботодавці світу цінують студентів з досвідом стажування

Практика завжди була невід'ємною частиною професійного навчання, але сьогодні її вплив на кар'єрне майбутнє студентів є великим як ніколи. Особливо актуально це для світової індустрії гостинності – найдинамічної високооплачуваної галузі у сфері послуг.

За словами Філіпа Гарднера, директора центру досліджень студентського працевлаштування при Державному університеті Мічигану (MSU), від кожного, навіть вчорашнього випускника, відомі роботодавці чекають включення в робочий процес з самого першого дня. "Завдання підготовки до робочого місця відтепер повністю лежить на коледжах і університетах", - зазначає фахівець.

Згідно з опитуваннями центру маркетингових досліджень у галузі міжнародної освіти ICEF Monitor, стажування (особливо закордонні) дозволяють отримати практичний досвід, налагодити контакти, придбати професійну впевненість і необхідні навички, перебуваючи в середовищі реальних колег і клієнтів.

Для іноземних студентів цей фактор набуває особливого значення, оскільки дозволяє перейти до категорії внутрішнього рекрутингу та скласти конкуренцію молодим випускникам-резидентам.

Питання практики ніде так не актуальне, як в готельно-ресторанній сфері. Сервіс VIP-класу не прощає помилок через недосвідченість, а тому до набору персоналу тут підходять з усією серйозністю.

У швейцарських школах та інститутах Swiss Education Group, що готують кадри для індустрії гостинності, практика починається вже на першому курсі, майже з першого дня. Робота на результат - будь то сервірування столів, приготування страв, складання бізнес-планів або проектування нових послуг становить не менше 50 % навчання. За три роки бакалавріату передбачено 2-3 стажування, кожне з яких триває один семестр (4-6 місяців). Як мінімум одне з стажувань проходить за межами Швейцарії.

Студенти SEG живуть і навчаються на базі готелів, пристосованих для отримання освіти, тому тут звично обслуговування першокурсниками банкетів, виконання обов'язків персоналу, а з часом і участь в організації сервісу. Головний принцип підготовки в Swiss Education Group простий: сходження починається з найнижчих щаблів.

Важливо, що під час семестрів практики студенти не платять за навчання, а навпаки отримують гроші за перші кроки у професії. Оклад стажистів становить від 2100 до 2450 швейцарських франків на місяць. Під час закордонної практики зарплати є трохи вищі.

Варто зауважити, що стажуваннями процес підготовки студентів до професійного життя в SEG не обмежується. Школи проводять роботу спрямовану на об'єднання культур, країн і народів світу, а також знайомлять своїх студентів з лідерами індустрії. Двічі на рік Швейцарська освітня група проводить Міжнародний форум з набору персоналу (International Recruitment Forum), який є одним з найбільших подій в області рекрутингу. У форумі беруть участь рекрутери відомих світових готелів, курортних центрів, авіаліній, круїзних агентств, пропонуючи молодим людям неординарну можливість налагодити перспективні контакти вже на стадії навчання.

Вчорашні відвідувачі форуму, а сьогодні - молоді професіонали, випускники шкіл SEG займають керівні пости у великих мережах готелів: Hilton, Hyatt, Kempinski, Marriott, Ritz та ін. Українські випускники SEG, яких з 2005 року налічується вже кілька десятків, також реалізують себе в успішних вітчизняних та міжнародних проектах.

У SEG нагадують, що терміни прийому студентів на осінній набір 2013 року завершується вже всередині травня.

Ексклюзивним представником п'яти шкіл Swiss Education Group в Україні є освітнє агентство DEC education. З питань вступу й навчання звертайтеся до менеджерів агенції:

  • відправивши онлайн-запит >>
  • зателефонувавши за номером (044) 390-76-24 (Київ);
  • завітавши в офіс за адресою: м. Київ, вул. Підвисоцького, 16.

Освіта.ua
13.05.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!