Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Індустрія гостинності може стати найбільшою у світі
Індустрія гостинності може стати найбільшою у світі

За прогнозом Міжнародної ради з туризму і подорожей (WTCC), через 8 років сукупна кількість робочих місць у цій сфері виросте на 23% і складе 323 млн

Індустрія гостинності може стати найбільшою у світі

Сьогодні ж, за оцінками експертів, у світовій індустрії гостинності (готелі, ресторани, спа-центри, курорти тощо) зайнято 249 млн. осіб.

Ще у 2010 році низка провідних готельних мереж світу опублікувала амбіційні плани розширення. Група IHG, до якої входять готелі Intercontinental, CrownePlaza, HolidayInn та ін., до 2014 року планує збудувати 1775 нових готелів, а група Marriott (Marriott, RitzCarlton, Renaissance та ін.) - 948. Зростання ринку і, відповідно, попиту на фахівців сфери обслуговування й управління очікується і в Україні.

"Сьогодні в кожній європейській країні засновано декілька професійних шкіл, але лідером підготовки, як і раніше, є Швейцарія, чиї стандарти якості обслуговування вважаються еталоном професіоналізму", - зазначає Наталія Тарченко, директор міжнародної освітньої агенції DECeducation.

Однією з найбільших у країні асоціацій шкіл готельно-ресторанного бізнесу є Швейцарська освітня група (SEG), яка пропонує програми бакалаврату (ВА) у сфері організації обслуговування клієнтів, івент-менеджменту, туризму, кулінарії, а також надає бакалаврську освіту з ділового адміністрування (BBA) в галузі управління готельно-ресторанною та курортною індустрією. Окрім цього в освітній групі доступні навчальні програми післядипломної освіти.

"Міжнародний диплом у сфері гостинності відкриє двері до успішної, хоча й непростої кар’єри в будь-якій країні світу, а досягнення наших студентів, що навчалися в SEG,є яскравим тому підтвердженням", - упевнена пані Тарченко, чия освітня агенція є ексклюзивним представником вузів SEG в Україні і займається питаннями вступу та навчання в школах SEG.

Ексклюзивний представник вузів групи SEG в Україні – міжнародна освітня агенція DEC education.

Освіта.ua
16.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!