Безкоштовні семінари присвячені освіті у Швейцарії

Міжнародна освітня агенція DEC education запрошує школярів, студентів і молодих спеціалістів на безкоштовні семінари присвячені швейцарській освіті у сфері гостинності

Безкоштовні семінари присвячені освіті у Швейцарії

17, 18 та 19 лютого міжнародна освітня агенція DEC education та найбільша швейцарська група спеціалізованих шкіл у сфері міжнародної гостинності — Swiss Education Group (SEG) проведуть серію ознайомчих семінарів на тему «Освіта у Швейцарії».

Семінари відбудуться у трьох містах:

  • 17 лютого — в Києві (готель «Опера», вул. Б. Хмельницького, 53);
  • 18 лютого — в Луцьку (готель «Україна», вул. Словацького, 2);
  • 19 лютого — в Чернівцях (готель «Буковина», вул. Головна, 141).

Час проведення — 15:00–17:00.

Семінари будуть цікаві школярам, студентам і молодим спеціалістам — всім, хто цікавиться освітніми програмами і кар’єрою в індустрії міжнародної гостинності (готельно-ресторанний, туристичний, івент-менеджмент, управління курортами та спа-центрами). Учасники семінарів зможуть отримати консультації представників швейцарської групи SEG та освітньої агенції DEC education.

Доповідачем від SEG виступить Горан Йорданов, який є випускником César Ritz Colleges (входить в SEG) та має досвід роботи у провідних готелях світу — Hyatt Regency (Париж), Kempinski Hotel (Софія), GrandHyatt (Атланта), Mandarin Oriental Hôteldu Rhône (Женева).

Горан розповість про кар’єрні перспективи випускників швейцарських шкіл в сфері туризму, умови вступу та навчання, оплачуване стажування, ознайомчі поїздки до Швейцарії, а також про Міжнародний форум роботодавців, який SEG проводить двічі на рік.

Для всіх бажаючих швейцарська група організовує і частково оплачує ознайомчі поїздки в Швейцарію — до навчальних закладів групи: Hotel Institute Montreux, IHTTI School of Hotel Management, César Ritz Colleges Switzerland, Swiss Hotel Management School та Culinary Institute Switzerland.

Учасники поїздок зможуть ознайомитись с освітніми програмами вищевказаних навчальних закладів, поспілкуватися з викладачами та студентами, а також особисто відвідати одне заняття. Зареєструватися для участі в ознайомчих поїздках можна буде під час семінарів у Києві, Луцьку та Чернівцях.

Крім того, учасників семінарів буде консультувати Ірина Кузьменко — представник освітньої агенції DEC education, яка є ексклюзивним представником групи SEG в Україні і надає повний комплекс послуг з вступу до навчальних закладів швейцарської групи.

Зареєструватися на семінари можна за посиланням: http://dec-edu.com/current_event

Більше про навчання в Швейцарії>>>

Освіта.ua
12.02.2013