Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Безкоштовні семінари присвячені освіті у Швейцарії
Безкоштовні семінари присвячені освіті у Швейцарії

Міжнародна освітня агенція DEC education запрошує школярів, студентів і молодих спеціалістів на безкоштовні семінари присвячені швейцарській освіті у сфері гостинності

Безкоштовні семінари присвячені освіті у Швейцарії

17, 18 та 19 лютого міжнародна освітня агенція DEC education та найбільша швейцарська група спеціалізованих шкіл у сфері міжнародної гостинності — Swiss Education Group (SEG) проведуть серію ознайомчих семінарів на тему «Освіта у Швейцарії».

Семінари відбудуться у трьох містах:

  • 17 лютого — в Києві (готель «Опера», вул. Б. Хмельницького, 53);
  • 18 лютого — в Луцьку (готель «Україна», вул. Словацького, 2);
  • 19 лютого — в Чернівцях (готель «Буковина», вул. Головна, 141).

Час проведення — 15:00–17:00.

Семінари будуть цікаві школярам, студентам і молодим спеціалістам — всім, хто цікавиться освітніми програмами і кар’єрою в індустрії міжнародної гостинності (готельно-ресторанний, туристичний, івент-менеджмент, управління курортами та спа-центрами). Учасники семінарів зможуть отримати консультації представників швейцарської групи SEG та освітньої агенції DEC education.

Доповідачем від SEG виступить Горан Йорданов, який є випускником César Ritz Colleges (входить в SEG) та має досвід роботи у провідних готелях світу — Hyatt Regency (Париж), Kempinski Hotel (Софія), GrandHyatt (Атланта), Mandarin Oriental Hôteldu Rhône (Женева).

Горан розповість про кар’єрні перспективи випускників швейцарських шкіл в сфері туризму, умови вступу та навчання, оплачуване стажування, ознайомчі поїздки до Швейцарії, а також про Міжнародний форум роботодавців, який SEG проводить двічі на рік.

Для всіх бажаючих швейцарська група організовує і частково оплачує ознайомчі поїздки в Швейцарію — до навчальних закладів групи: Hotel Institute Montreux, IHTTI School of Hotel Management, César Ritz Colleges Switzerland, Swiss Hotel Management School та Culinary Institute Switzerland.

Учасники поїздок зможуть ознайомитись с освітніми програмами вищевказаних навчальних закладів, поспілкуватися з викладачами та студентами, а також особисто відвідати одне заняття. Зареєструватися для участі в ознайомчих поїздках можна буде під час семінарів у Києві, Луцьку та Чернівцях.

Крім того, учасників семінарів буде консультувати Ірина Кузьменко — представник освітньої агенції DEC education, яка є ексклюзивним представником групи SEG в Україні і надає повний комплекс послуг з вступу до навчальних закладів швейцарської групи.

Зареєструватися на семінари можна за посиланням: http://dec-edu.com/current_event

Більше про навчання в Швейцарії>>>

Освіта.ua
12.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!