Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Індивідуальні консультації з представником BHMS в Києві
Індивідуальні консультації з представником BHMS в Києві

Компанія Esperanto Travel запрошує старшокласників та їх батьків на індивідуальні консультації з представником інституту готельного менеджменту і туризму BHMS, одного з найпрестижніших навчальних закладів Швейцарії

Індивідуальні консультації з представником BHMS в Києві

Школа Business & Hotel Management School (BHMS) розташована в Люцерні, одному з найкрасивіших міст Швейцарії, і входить до групи Швейцарських шкіл - Bénédict. Bénédict є великою міжнародною мережею навчальних закладів, з ексклюзивною програмою готельного менеджменту в BHMS.

Під час зустрічі, директор з міжнародного розвитку BHMS Магді Аталла (Mr. Magdy Attalla), розповість про програми бакалавріату, MBA та PhD, а також про особливості навчання в Швейцарії та про кар'єрні перспективи випускників.

На консультації з представником навчального закладу учасники зможуть оцінити свої шанси на вступ, обрати відповідну програму BHMS і дізнатися вимоги для вступу на обраний факультет.

Магді Аталла розповість також про терміни подачі заяв, про правильне оформлення документів, вартість навчання та умови проживання.

Індивідуальні консультації з представником Business & Hotel Management School будуть проводитись 22 жовтня 2012 року (з 13.00 до 15.00) за адресою: Київ, вул. Воровського 45-Б (офіс компанії Esperanto Travel).

Заявку на індивідуальну консультацію можна подати на сайті компанії Esperanto Travel, електронною поштою info@etravel.com.ua або за телефоном (044) 499-66-54 (Валерій Скрипник).

Освіта.ua
12.10.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!