Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Як зробити успішну кар'єру в готельно-ресторанному або туристичному бізнесі
Як зробити успішну кар'єру в готельно-ресторанному або туристичному бізнесі

Представник кращих швейцарських вузів в сфері гостинності розповість про навчання, кар'єрні перспективи випускників та безкоштовні ознайомчі поїздки до Швейцарії

Як зробити успішну кар'єру в готельно-ресторанному або туристичному бізнесі

З 11 до 13 жовтня у Кривому Розі, Дніпропетровську та Києві відбудуться Дні відкритих дверей швейцарських університетів в сфері гостинності, які входять до групи Swiss Education Group (SEG).

Для участі в заходах запрошуються старшокласники, батьки, студенти та молоді спеціалісти, які зацікавлені в отриманні повної інформації про навчання у швейцарських вузах і подальшій кар'єрі в різних сферах міжнародної гостинності: готельно-ресторанний бізнес, туристичний бізнес; івент-менеджмент; управління курортами і спа-центрами.

У заході візьмуть участь експерти сфери міжнародної гостинності - випускники SEG, менеджери освітньої агенції DEC education, а також регіональний представник SEG Горан Йорданов, який представляє SEG в країнах Східної Європи та має тривалий досвід роботи на управлінських посадах в провідних світових готелях.

Вхід на Дні відкритих дверей вільний, за попередньою реєстрацією.

В ході заходу в учасників також буде можливість зареєструватися на безкоштовні ознайомчі поїздки до шкіл Швейцарської освітньої групи. SEG візьме на себе витрати пов’язані з проживанням в готелі, харчуванням та внутрішніми переїздами.

Дводенні ознайомчі поїздки є чудовою можливістю познайомитися зі Швейцарією як країною навчання і дізнатися більше про перспективні професії в сфері міжнародного гостинності.

SEG - найбільша група спеціалізованих шкіл Швейцарії, до якої входять провідні світові школи в сфері міжнародного гостинності. У 2011 році за результатами опитувань роботодавців 4 школи SEG увійшли в список Топ-10 центрів підготовки нових кадрів для індустрії гостинності.

Університети, що сьогодні входять до Swiss Education Group:

  • Hotel Institute Montreux (гостинність та підприємництво);
  • IHTTI School of Hotel Management (гостинність та дизайн);
  • César Ritz Colleges Switzerland (гостинність і туризм);
  • Swiss Hotel Management School (гостинність, організація заходів, курорти та спа-центри);
  • Culinary Institute Switzerland (кулінарне мистецтво).

Дні відкритих дверей відбудуться 11, 12 і 13 жовтня.

  • Кривий Ріг - 11 жовтня, готель "Reikartz Аврора", просп. Металургів, 40. Початок о 18:00;
  • Днепропетрвск - 12 жовтня, готель "Парк-готель", вул. Ворошилова, 21-д. Початок о 18:00;
  • Київ - 13 жовтня, готель "Опера", вул. Б. Хмельницького, 53. Початок о 18:00.

Додаткова інформація про Дні відкритих двірей на сайті організатора заходів освітнього агентства DEC education.

Освіта.ua
05.10.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!