Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Онлайн-гра, що навчає готельному менеджменту
Онлайн-гра, що навчає готельному менеджменту

Якщо ви прагнете насолодитись грою з метою формування професійних навичок, і стати частиною впровадження освітніх інновацій у студентське життя, - "You are 5 stars" - стане першим кроком до здійснення задуманого

Онлайн-гра, що навчає готельному менеджменту

Відома швейцарська група Laureate Hospitality Education, що об'єднує найбільш рейтингові університети готельного та ресторанного менеджменту оголосила конкурс серед студентів і професіоналів, які цікавляться навчанням у сфері гостинності, готельного менеджменту, туризму та івент-менеджменту.

Компанія створила онлайн-гру, в якій можуть брати участь зацікавлені студенти для того, щоб зрозуміти: у чому ж полягає сенс індустрії гостинності - як створюється готель, як робити маркетинг готелю, як запрошувати гостей у готель тощо.

Онлайн-гра "You are 5 stars" - це інноваційна навчальна digital-технологія, що розвиває стратегічне мислення і навчає складати оперативні плани в ігровій формі. Гра дозволить студентам навчитися основам готельного та ресторанного менеджменту, одночасно розвиваючи творчі навички та ефективне мислення.

В Україні проект здійснюється вперше і проходить за підтримки освітньої компанії Domar Travel Education.

Новизна і суть онлайн-ігри


Кожному гравцеві, який зареєструється на спеціальному порталі www.youare5stars.com буде надана можливість створити власний профайл учасника. Після цього, у гравця з'явиться можливість створити від однієї до трьох готелів зі своїм власним дизайном. Кожен учасник має продумати концепцію готелю, логотип, назву, ідею та інші складові сучасного готелю.

Метою гри є промоушн закладу з використанням інструментів, що гравець придумає самостійно, для того щоб отримати найбільшу кількість chek-in чи найбільшу кількість друзів. Чим більше гостей у готелі учасник отримає, тим більше шансів отримати призове місце.

Учасники, які наберуть найбільшу кількість гостей, братимуть участь в інтерв'ю з ректорами університетів готельного менеджменту. Переможець, у якості призу отримає 5-зіркову подорож для студента і його батьків, а також можливість відвідати один з університетів готельного менеджменту Laureate Hospitality Education.

Також після підведення підсумків гри, 60 учасників отримають дорожні сумки, 5 учасників гри з найбільшою кількістю chek-in отримають у подарунок новий iPаd.

Ознайомитися з умовами та матеріалами конкурсу можна на порталі www.youare5stars.com.

До групи Laureate Hospitality Education входять одні з кращих університетів готельного менеджменту в світі: Glion Institute of Higher Education (Швейцарія), Les Roches International School of Hotel Management (Швейцарія, Іспанія та Китай), Kendall College (США) та Blue Mountains International Hotel Management School (Австралія).

Отримання освіти у цих навчальних закладах надає перспективи міжнародної кар’єри у сфері гостинності та працевлаштування у найвідоміших світових мережах п’ятизіркових готелів Hilton, Intercontinental, Marriott, Radisson та інших.

Офіційним представником університетів Laureate Hospitality Education в Україні є компанія Domar Travel Education.

Освіта.ua
18.09.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!