Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Презентація Коледжу готельного та ресторанного менеджменту Kendall College (США)
Презентація Коледжу готельного та ресторанного менеджменту Kendall College (США)

23 квітня в Києві та 24 квітня в Одесі коледж готельного та ресторанного менеджменту Kendall College представить свої програми навчання

Презентація Коледжу готельного та ресторанного менеджменту Kendall College (США)

Коледж був заснований у Чикаго в 1934 році. Сьогодні навчальний заклад забезпечує якісну академічну освіту: студенти вивчають не тільки профільні, але й загальноосвітні дисципліни.

До структури коледжу входять три факультети: Школа бізнесу, Школа готельного менеджменту та Школа кулінарного мистецтва.

Практика є невід'ємною частиною навчання в коледжі, при цьому на програмах готельного та ресторанного менеджменту коледжу використовуються всі переваги третього за величиною міста США, в якому працює безліч готелів і ресторанів.

Студенти коледжу також мають можливість отримати міжнародний досвід у сфері готельного та ресторанного менеджменту, взявши участь в практиці по лінії групи профільних університетів Laureate Hospitality Education.

Випускники Kendall College можуть скористатися прекрасними шансами знайти перспективну роботу, скориставшись допомогою персоналу коледжу та спільноти випускників.

Докладніше про навчання у Kendall College ви зможете дізнатися під час проведення презентації університетів готельного менеджменту групи Laureate Hospitality Education в Києві та семінару "Освіта у сфері готельного менеджменту: кар’єрні перспективи" в Одесі.

Презентація університетів готельного менеджменту групи Laureate Hospitality Education відбудеться 23 квітня 2012 року в Києві за адресою: компанія Domar Travel Education, вул. Волоська, 24, офіс 1. Час проведення заходу: з 13:00 до 19:00.

Семінар "Освіта у сфері готельного менеджменту: кар’єрні перспективи" відбудеться 24 квітня 2012 року в Одесі за адресою: готель Моцарт, вул. Ланжеронівська 13. Час проведення заходу: з 19:00 до 21:00.

Зареєструватись ви можете, скориставшись формою он-лайн реєстрації на сайті компанії Domar Travel Education, телефоном (044) 425-40-45 або надіславши запит електронною поштою olesia@dteducation.com.

Офіційним представником групи Laureate Hospitality Education в Україні компанія Domar Travel Education.

Освіта.ua
21.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!