Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент "Освіта у сфері готельного менеджменту: кар’єрні перспективи", семінар у Одесі
"Освіта у сфері готельного менеджменту: кар’єрні перспективи", семінар у Одесі

Семінар для тих хто цікавиться навчанням у світових університетах за спеціальностями: готельній та ресторанний менеджмент, менеджмент сфери розваг та спорту, гольф менеджмент та ін.

"Освіта у сфері готельного менеджменту: кар’єрні перспективи", семінар у Одесі

24 квітня 2012 року у Одесі відбудеться семінар за участі провідних університетів готельного та ресторанного менеджменту:

Зазначені університети входять до групи університетів готельного менеджменту Laureate Hospitality Education.

Під час заходу ви матимете змогу поспілкуватися з регіональним директором із зарахування студентів до університетів цієї групи - Юлією Токаревою. Офіційний представник навчальних закладів познайомить вас з кар’єрними перспективами, умовами навчання та зарахування, ознайомить з ресурсами кампусів, навчальною програмою, викладачами та керівництвом університетів.

Дата проведення семінару: 24 квітня 2012 року з 19:00 до 21:00.
Місце проведення: Одеса, готель Моцарт (вул. Ланжеронівська 13).

Зареєструватись на семінар ви можете скориставшись формою он-лайн реєстрації на сайті компанії Domar Travel Education, телефоном (044) 425-40-45 або надіславши запит електронною поштою olesia@dteducation.com.

Офіційний представник групи Laureate Hospitality Education в Україні компанія Domar Travel Education.

Ви можете також відвідати індивідуальні консультації з регіональним директором з прийому студентів групи Laureate Hospitality Education у Києві, 23 квітня 2012 року.

Відеопрезентація групи університетів Laureate Hospitality Education

 

Освіта.ua
18.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!