Семінар "Готельний менеджмент у Швейцарії"

24 квітня в офісі освітнього агентства "Есперанто Тревел" відбудеться семінар "Готельний менеджмент у Швейцарії: кращі кар'єрні перспективи випускників"

Семінар "Готельний менеджмент у Швейцарії"

У семінарі візьмуть участь провідні експерти в сфері готельного менеджменту. Під час проведення семінару студенти, молоді фахівці, а також старшокласники та їхні батьки, зможуть отримати достовірну інформацію про освіту в сфері готельного менеджменту в Швейцарії.

Учасники семінару також зможуть поспілкуватися з прямим представником BHMS - Magdy Attalla, докладніше дізнатися про програми навчання, умови вступу та про вартість програм. Також, прямо на місці бажаючі зможуть пройти тестування, оформити заявку та зареєструватися на курс навчання.

Швейцарська вища бізнес-школа зі світовим ім'ям BHMS пропонує навчання за програмами бакалаврату та магістратури в галузі туризму, міжнародного та готельного бізнесу.

Відвідавши семінар, Ви дізнаєтеся:

  • Про систему освіти в сфері готельного менеджменту в Швейцарії та її особливості в порівнянні з іншими країнами;
  • Про програми навчання в BHMS;
  • Про терміни оформлення заявок на вступ до BHMS;
  • Про можливості працевлаштування під час навчання в Швейцарії;
  • Про кар'єрні перспективи випускників BHMS.

Семінар відбудеться 24 квітня за адресою: Київ, вул. Воровського 45-Б, офіс 25, освітнє агентство "Есперанто Тревел".

Участь у презентаціях безкоштовне за попередньою реєстрацією.

Зареєструватися та дізнатися більше про проведення семінару можна за тел.: (044) 499-66-54, 592-52-37 або по e-mail: info@etravel.com.ua, darya@etravel.com.ua.

Освіта.ua
17.04.2012