Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Аліна Денисенко: хочу бути топ-менеджером у світовій мережі готелів
Аліна Денисенко: хочу бути топ-менеджером у світовій мережі готелів

Інтерв'ю зі студенткою Glion Institute of Higher Education Аліною Денисенко напередодні презентації провідних світових університетів готельного менеджменту в Києві

Аліна Денисенко: хочу бути топ-менеджером у світовій мережі готелів

23 квітня представники провідних світових навчальних закладів у сфері готельного менеджменту відвідають Київ з метою презентації програм навчання для української аудиторії. Напередодні презентації киянка Аліна Денисенко поділилася своїми враженнями від навчання в одному з цих університетів - швейцарському Гліоні.

- Аліна, розкажіть, будь ласка, про вашу програму навчання у Гліоні.


- Я навчаюсь за післядипломною програмою postgraduate diploma тривалістю в один рік, після якої передбачено ще шість місяців практики. Бакалаврський ступінь я отримувала в Київському національному торговельно-економічному університеті, крім того, у цьому ж ВНЗ я закінчила магістратуру й паралельно вчилась у франко-українському інституті при університеті, де також закінчила магістратуру.

Навчання на нашій післядипломній програмі відбувається англійською мовою, а бакалаврські програми проходять як англійською, так і французькою. Деяким студентам з Азії було перший період важко навчатись англійською, але буквально за місяць вони адаптувались, та і для мене англійська вже така ж вільна, як і українська.

Цієї післядипломної програми разом зі мною навчаються близько 90 осіб. І розмір груп залежить від конкретних предметів. Максимум нас на занятті може сидіти 35, але може бути і 15 осіб.

- Розкажіть про свою спеціальність і подальші кар'єрні перспективи.


- Моя спеціальність - готельний бізнес і "hospitality". Ця післядипломна програма допоможе мені змінити сферу діяльності після Торгово-економічного інституту на готельний бізнес. Навчаючи програми, університет надає нам вибір предметів, які ми будемо вивчати. Є п'ять обов'язкових предметів, а решту ми вибираємо самі.

Цього літа закінчиться рік навчання на цій програмі, і я вже знайшла практику, наш університет допомагає нам у цьому. І тільки після практики я отримаю диплом. Що стосується практики, університет надає різноманітні пропозиції з різних країн, різних всесвітньо відомих мереж. Оскільки я знаю французьку мову, мені пощастило - я залишаюсь в Європі й буду проходити практику в мережі готелів Hyatt у Парижі.

Коли я проходила вступне інтерв'ю, мені сказали, що якщо я себе зарекомендую як цінний працівник, є можливість залишитися працювати в цій мережі, якщо навіть і не в Парижі, то в готелях Hyatt інших міст. Тобто якщо себе добре зарекомендувати, є можливість залишитися працювати в Hyatt. Особисто я хотіла би продовжувати працювати в Парижі, а оскільки я знаю французьку, то це моя велика перевага. Тому що багато студентів знають тільки англійську, і цього вже недостатньо. Якщо людина знає тільки англійську, то їй важко залишитись в Європі чи у Великій Британії, де хочуть працювати більшість студентів.

- Знання тільки англійської мови вже замало?


-Так. В основному, якщо людина володіє тільки англійською, то багато хто їде в Китай, Сінгапур - туди беруть європейців зі знанням англійської мови. А в Європі залишаються або корінні європейці, або ті, хто знає європейські мови - німецьку, французьку та ін. Тому моя французька - це велика перевага для того, щоб залишитись в Європі.

Також, якщо знаєш тільки англійську, то у Швейцарії за межами кампусу розмовляти непросто. В університеті ти розмовляєш англійською, а в місті вже не всі знають цю мову. У нашому містечку Монтрьо ще можна порозмовляти англійською в магазині, але вже в Бюллі люди розмовляють тільки французькою. І мої друзі іноді мене навіть просили піти з ними на вокзал і допомогти купити потрібні квитки.

- Розкажіть про свою практику.


- Поки практику я буду проходити як „ресепшіоніст” на фронт-офісі, буду займатися гостями, зустрічати їх тощо. Але наш університет має програми не тільки практики, а й роботи на цілий рік. Оскільки в мене немає досвіду роботи, моя практика буде проходити півроку на ресепшені, а ті, у кого вже такий досвід є, можуть працювати рік на управлінських посадах.

Багато студентів з інших країн уже мають досвід роботи офіціантами тощо, і вони зараз вчаться для того, щоби працювати в подальшому на управлінських посадах. Моя мрія - бути генеральним менеджером якоїсь відомої мережі. А для цього треба знати кожний департамент - ось я й буду починати із фронт-офісу, респешен – це як перший крок до цього.

- Мабуть, у Гліоні ви зіткнулися з великим культурним розмаїттям?


- Так. У Гліоні зі мною навчаються представники багатьох національностей: дуже багато студентів з Китаю, Азії, багато з Європи, Франції - тому що це близько до Швейцарії. Є з Латинської Америки - Гватемали, Мексики, а також зі Сходу - із Саудівської Аравії, але найбільше європейців та азіатів.

Така різноманітність дуже цікава, тому що у Гліоні, коли складаєш предмет, крім іспиту треба ще здавати проект, який готує група студентів. І в чому плюс цих проектів - це те, що в університеті прагнуть створити таку мультинаціональну групу із представників різних країн, щоби студент відчув, яке це – працювати із представниками різних країн, як з ними взаємодіяти, як вирішувати проблеми та інше.

У таких групах дуже цікаво працювати, оскільки в кожного свій менталітет, і кожний відповідно до своїх поглядів пропонує свої ідеї. Кожний дивиться на предмет по-своєму, і у процесі такого спілкування багато чого вчишся і таким чином готуєш себе до майбутньої роботи. Я буду працювати в Європі, буду зустрічати людей з різних країн і завдяки такому досвіду вже буду готова до цього - буду знати, хто що любить, як кожний реагує на різні ситуації, й думаю, що це дуже допоможе мені в майбутньому.

- А які традиції нетворкінгу у студентів і випускників?


- Коли я ще тільки їхала поступати у Гліон, нам дали контакти групи у Фейсбуку, де можна спілкуватися з такими ж студентами, як ти, або з тими, хто вже закінчив Гліон. Або можна увійти на сайт Гліону й листуватися із представниками цієї школи по всьому світу - там тобі дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть порадою. Крім того, для абітурієнтів є можливість онлайн брати участь в вебінарах, присвячених навчанню у Гліоні, де виступають професори, розповідають про свої предмети, про те, що тебе чекає. Також у таких вебінарах беруть участь студенти, відповідають на запитання та підтримують новачків.

- Ви живете в кампусі?


- Ні. Студенти бакалавріату, які сюди приходять прямо після школи, живуть прямо біля кампусу - так спокійніше батькам. А ми, студенти післядипломної програми, живемо в місті Монтрьо - це 10 хвилин на фунікулері нижче кампусу. Післядипломної програми навчаються студенти від 21 року до 30-ти років, тому це передбачає їх більшу самостійність.

- Як проходить студентське життя в кампусі?


- У кампусі вирує студентське життя. Організуються найрізноманітніші події. Ось, наприклад, коли я буду повертатися, проходитиме захід, де кожна країна повинна бути представлена своїми студентами - спільно студентами бакалавріату і післядипломниками. Цей захід спрямований на більш тісне знайомство студентів та з їхніми культурами. Таких заходів дуже багато - це й шоу талантів, і спортивні змагання. Я, наприклад, займаюсь волейболом.

Гліон має два кампуси - у Гліоні та Бюллі. Студенти з Бюлля приїжджають до нас у Гліон, і ми проводимо змагання, дуже поширений футбол. У Гліоні є два основних напрями навчання - це готельний бізнес та організація різних спортивних подій. І ось студенти-організатори спортивних подій кожного понеділка організують у нас спортивні та розважальні заходи. Це безкоштовно, кожний може взяти в них участь, і це дуже цікаво: студентське життя у нас кипить, ми не нудьгуємо, кожного дня в нас зайнятий по повній програмі - це дуже цікаво.

- Чи можливо підробляти під час навчання?


- У нас є студенти бакалавріату, які підробляють на вечірній зміні: один студент підробляв офіціантом. Це можливо - усе залежить від студента. Є студенти, які весь свій час присвячують навчанню. І, у принципі, після навчального дня всі студенти сидять у бібліотеці й готують завдання на наступний день, тому що завдань у нас багато. Але швидше такий підробіток - це виключення із правил, тому що в нас дуже багато проектів. І в нас не прийнято скачувати роботи з Інтернету. У Гліоні існує програма, яка перевіряє всі роботи на плагіат. Усі студенти це знають, і ніхто подібним не займається. А робота над проектами - це дуже трудомісткий процес, тому на роботу просто не залишається часу.

- Що вам подобається у Гліоні?


- Чому я поїхала у Гліон? У нас в Україні дуже багато читають теорії, яку на практиці застосувати нелегко. А практики у наших вузах просто немає. У Гліоні ж навчання побудовано так, що читається 50 % теорії та 50 % практики. І коли ти вчиш теорію, а потім це тобі показують на практиці - це залишається, і ти знаєш, як все це виглядає в реальності. І вчитися за такою системою дуже цікаво.

Ще один дуже великий плюс у тому, що наш професорський склад має мінімум 20 років практичного досвіду в готельній індустрії. І якщо ми, наприклад, учимо такий предмет, як бухоблік, то під час навчання нам пояснюють, з якими реальними проблемами викладач стикався на практиці - він розповідає це, використовуючи реальні історії з життя, і, таким чином, матеріал дуже добре запам'ятовується, й учитись дійсно цікаво. Викладач звертає увагу на різні нюанси, ділиться різними секретами - заняття проходить дуже швидко, і ти слухаєш його з розкритим ротом.

Якщо щось не розумієш, то можеш хоч кожного дня підходити до викладача, і він тобі буде все пояснювати. Крім того, є певні години, які він призначає наприкінці тижня, і в цей час можна прийти й додатково позайматись. Викладачі дуже відкриті студентам, і до них можна підійти в будь-який час.

- Що було найважчим?


- Для мене найважчим був перший тиждень після приїзду у Гліон. Я спочатку боялася, що мені буде дуже важко вчитись після України. Я дуже боялася, що не буду встигати, а також не знала, чи зможу здружитися з людьми з різних країн. І ось коли перший тиждень пройшов, я зрозуміла, що нічого важкого немає, якщо ти вчишся. І потім мені навіть здавалося, що це дуже легко. Так і буде, якщо вчитися вчасно й не запускати. І люди, які вчаться зі мною програми, теж серйозно ставляться до навчання і їм не важко, оскільки ми допомагаємо один одному, радимось, і труднощів не виникає.

- Чи є якісь мінуси?


- Мінуси Гліону назвати взагалі не можу, якщо не вважати, що при виконанні спільних групових проектів студенти з Азії ведуть себе більш замкнуто і більш слабкою англійською гальмують групу - можуть гірше виступити і таким чином знизити твою оцінку. Але при цьому ти розумієш, що це хороша школа колективної роботи, і намагаєшся бути лідером у групі, щоб усіх тягнути за собою. А так інших недоліків у Гліоні я не помітила. Таких проблем, як в Україні, що не можеш потрапити на прийом до свого ректора, не існує - усі дуже доступні, і в будь-який момент можна записатись на прийом і вирішити свої проблеми.

- Чи є можливість отримувати стипендії?


- Що стосується стипендій, то їх немає. Але якщо студент, наприклад, з малозабезпеченої сім'ї і в нього немає можливості оплатити всю програму, але він дуже мотивований, Гліон може зробити знижку на навчання. Моя сестра також збирається тут учитись, і вона отримає знижку як представник моєї сім'ї. Вартість року навчання моєї програми 17000 франків.

- Чи були проблеми з візами, і де ви побували за час навчання?


- З візами проблем не виникає. За час навчання я побувала із друзями в Іспанії, Італії, Франції. У нас вихідні починаються із другої половини дня п'ятниці, і одного разу ми вже через три години після закінчення навчання поїздом поїхали до Італії. Також ми добре об'їздили всю Швейцарію.

- Чим іще відрізняється Гліон?


- Особливість, яка мені дуже подобається у Гліоні, - це дрес-код. Білі блузки, чорний піджак. Без піджака навіть не пустять до їдальні. Із цим суворо. Узимку один дрес-код, улітку інший. Весь персонал також дотримується цих правил. Я вважаю, що це дуже правильно, бо таким чином нас готують до реальності - до відповідного бізнес-оточення. І якщо навіть порівнювати з моїм торгово-економічним, де дівчата навесні вдягають такі короткі спідниці, що це прямо не університет, а дискотека, то я дуже швидко звикла до такого дрес-коду, і мені це дуже подобається, оскільки відчуваєш себе більш професійно, відповідально й по-дорослому.

Розмовляв Павло Петриченко, Освіта.ua

Більше про навчання в Швейцарії>>>

Освіта.ua
11.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!