Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент День відкритих дверей швейцарських університетів у сфері гостинності
День відкритих дверей швейцарських університетів у сфері гостинності

21 квітня в Києві відбудеться День відкритих дверей провідних світових університетів в сфері гостинності - учасників Swiss Education Group (SEG)

День відкритих дверей швейцарських університетів у сфері гостинності

Якщо ви відкриті світу, і мрієте про цікаву і високооплачувану роботу за кордоном або в Україні, але не визначилися, ким хочете стати...

Якщо ви хочете вчитися у закордонному університеті, але не знаєте, де, у скільки вам це обійдеться і як швидко окупиться навчання...

Якщо ви вже визначилися з професією і мрієте управляти готелем, рестораном, туристичною компанією або івент-агентством в одній з розвинених країн...

Ви можете відвідати День відкритих дверей одних з кращих світових університетів в сфері гостинності - членів Swiss Education Group (SEG), - який пройде в Києві за підтримки DEC education!

Вхід на захід вільний, за попередньою реєстрацією. Зареєструватися та отримати додаткову інформацію ви також можете за телефоном (044) 390-76-24. Контактна особа - Олександра Тарченко.

Захід відбудеться в Києві 21 квітня, з 16:00 до 19:00, в готелі "Опера" (вул. Богдана Хмельницького, 53)

Про захід

У Дні відкритих дверей візьмуть участь експерти в сфері міжнародної гостинності - випускники SEG, менеджери освітнього агентства DEC education, а також регіональний представник SEG у Східній Європі Горан Йорданов.

Цільова аудиторія: старшокласники і батьки, студенти та молоді фахівці - всі, хто зацікавлений в отриманні самої повної інформації про навчання у швейцарських вузах і подальшій кар'єрі в різних сферах міжнародної гостинності:

  • готельно-ресторанний бізнес,
  • туристичний бізнес,
  • івент-менеджмент,
  • управління курортами і спа-центрами.

Під час проведення Дня відкритих дверей всі охочі зможуть пройти тест з англійської мови від Інституту готельного менеджменту HIM і визначити, чи достатній їх рівень англійської для вступу.

Більш детальна інформація про захід>>>

Swiss Education Group - найбільша група спеціалізованих шкіл Швейцарії, до якої входять провідні світові вузи в сфері міжнародної гостинності. У 2011 році, за результатами опитування провідних роботодавців, 4 школи SEG увійшли в Топ-10 центрів підготовки нових кадрів для індустрії гостинності. Більше 25 років навчаючи студентів за передовими стандартами, школи групи прищеплюють їм професійні якості і здатність миттєвого входження в повсякденне ділове середовище - саме те, що сьогодні вимагають імениті роботодавці: Hilton, Hyatt, Mariott, Shangri-La та ін.

Університети, які сьогодні входять в Swiss Education Group:

  • Hotel Institute Montreux (гостинність і підприємництво).
  • IHTTI School of Hotel Management (гостинність і дизайн).
  • Cesar Ritz Colleges Switzerland (гостинність і туризм).
  • Swiss Hotel Management School (гостинність, організація заходів, курорти та спа-центри).
  • Culinary Institute Switzerland (кулінарне мистецтво).

Освіта.ua
07.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!