Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Презентація Hotel Institute Montreux (Швейцарія) в Києві та Донецьку
Презентація Hotel Institute Montreux (Швейцарія) в Києві та Донецьку

10 та 11 лютого відбудуться презентації та практичні семінари з готельного менеджменту, які проведе представник Hotel Institute Montreux (Швейцарія) Даніелла Кассіні

Презентація Hotel Institute Montreux (Швейцарія) в Києві та Донецьку

З року в рік семінари Hotel Institute Montreux (HIM) та освітнього агентства DEC education збирають величезну кількість учасників, зацікавлених в розвитку своєї кар'єри в популярній і перспективній галузі готельного менеджменту.

На семінарах, що цього року будуть проведені в Києві і Донецьку, представник навчального закладу Даніелла Кассіні докладно розповість про програми навчання та умови вступу в швейцарську школу готельного менеджменту.

Крім того, Даніелла Кассіні та доповідачі семінарів від агентства DEC education докладно розкажуть про безкоштовні ознайомлювальні поїздки в HIM - "Open House", що відбудуться з 20 лютого по 22 травня 2012 року.

Крім традиційних презентацій програм навчання та практики в HIM, учасників заходу очікує знайомство і з іншими школами Швейцарської освітньої групи (Swiss Education Group), до якої входять провідні школи готельного менеджменту Швейцарії.

Презентація Hotel Institute Montreux відбудеться:

  • 10 лютого в Донецьку, готель "Донбас Палас", вул. Артема, 80. Початок о 18.00.
  • 11 лютого в Києві, готель "Опера", вул. Б. Хмельницького, 53. Початок о 18.00.

Вхід на заходи вільний. Для участі в семінарах необхідно зареєструватися.

Більше про навчання в Швейцарії>>>

Освіта.ua
01.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!