Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Презентація Hotel Institute Montreux (Швейцарія) в Києві та Донецьку
Презентація Hotel Institute Montreux (Швейцарія) в Києві та Донецьку

10 та 11 лютого відбудуться презентації та практичні семінари з готельного менеджменту, які проведе представник Hotel Institute Montreux (Швейцарія) Даніелла Кассіні

Презентація Hotel Institute Montreux (Швейцарія) в Києві та Донецьку

З року в рік семінари Hotel Institute Montreux (HIM) та освітнього агентства DEC education збирають величезну кількість учасників, зацікавлених в розвитку своєї кар'єри в популярній і перспективній галузі готельного менеджменту.

На семінарах, що цього року будуть проведені в Києві і Донецьку, представник навчального закладу Даніелла Кассіні докладно розповість про програми навчання та умови вступу в швейцарську школу готельного менеджменту.

Крім того, Даніелла Кассіні та доповідачі семінарів від агентства DEC education докладно розкажуть про безкоштовні ознайомлювальні поїздки в HIM - "Open House", що відбудуться з 20 лютого по 22 травня 2012 року.

Крім традиційних презентацій програм навчання та практики в HIM, учасників заходу очікує знайомство і з іншими школами Швейцарської освітньої групи (Swiss Education Group), до якої входять провідні школи готельного менеджменту Швейцарії.

Презентація Hotel Institute Montreux відбудеться:

  • 10 лютого в Донецьку, готель "Донбас Палас", вул. Артема, 80. Початок о 18.00.
  • 11 лютого в Києві, готель "Опера", вул. Б. Хмельницького, 53. Початок о 18.00.

Вхід на заходи вільний. Для участі в семінарах необхідно зареєструватися.

Більше про навчання в Швейцарії>>>

Освіта.ua
01.02.2012

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!