Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Дні відкритих дверей в університетах готельного та ресторанного менеджменту
Дні відкритих дверей в університетах готельного та ресторанного менеджменту

Університети готельного та ресторанного менеджменту групи LAUREATE Hospitality Education починають реєстрацію студентів на дні відкритих дверей

Дні відкритих дверей в університетах готельного та ресторанного менеджменту

Під час заходу будуть представлені три вищі навчальні заклади, що входять до складу групи профільних навчальних закладів LAUREATE Hospitality Education - Glion Institute of Higher Education (Швейцарія), Les Roches International School of Hotel Management (Швейцарія) і Les Roches International School of Hotel Management (Іспанія).

Дні відкритих дверей спеціально організовані для студентів та їхніх батьків, які планують здобути вищу освіту в сфері готельного та ресторанного менеджменту.

Заходи організовані для того, щоб допомогти молодим людям визначитися з навчальним закладом і спеціальністю. В рамках днів відкритих дверей абітурієнти зможуть оглянути кампус університету, ознайомитися з процесом навчання, програмами підготовки, а також познайомитися зі студентами.

Після отримання якісної освіти, молоді спеціалісти матимуть гарні перспективи працевлаштування, адже незважаючи на світову кризу, кількість робочих місць в індустрії готельного та ресторанного менеджменту продовжує збільшуватися.

Дні відкритих дверей Glion Institute of Higher Education відбудуться 17 березня і 21 квітня 2012 року, Les Roches International School of Hotel Management - 16 березня і 20 квітня 2012 року, Les Roches International School of Hotel Management - 2 березня і 27 квітня 2012 року.

Зареєструватися для участі в програмі дня відкритих дверей ви зможете, зв'язавшись з менеджерами компанії Домар Тревел Ед'юкейшен за тел: (044) 425-40-45, або електронною поштою: olesia@dteducation.com.

Освіта.ua
12.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!