Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Отримайте якісну освіту в сфері готельного менеджменту в BHMS (Швейцарія)
Отримайте якісну освіту в сфері готельного менеджменту в BHMS (Швейцарія)

Особам, які бажають зробити кар’єру в сфері готельного менеджменту, варто отримати відповідну освіту в навчальних закладах Швейцарії – закладах, що гарантують високу якість освіти

Отримайте якісну освіту в сфері готельного менеджменту в BHMS (Швейцарія)

Якщо ви бажаєте якісної освіти без переплати "за ім’я" навчального закладу – зупиніть вибір на інституті Business & Hotel Management School (BHMS м. Люцерн).

ВHMS є членом групи шкіл Bénédict Switzerland Group, що була заснована у 1972 році. На сьогодні група займає одне із провідних місць в сфері фахової вищої освіти Швейцарії.

BHMS Швейцарія акредитована організацією EduQua of Switzerland. EduQua – це швейцарський знак якості освітніх установ.

Школа BHMS (спільно з університетом The Robert Gordon University) розробила один з найкоротших курсів для здобуття диплома бакалавра в сфері готельного менеджменту.

Студенти можуть отримати диплом бакалавра за спеціальністю „Менеджмент в готельному бізнесі” за 18 місяців навчання плюс 18 місяців практики (загалом 3 роки).

Для того, щоб здобути аналогічний диплом в іншій школі готельного менеджменту, необхідно навчатися 24 місяці (теоретичний курс), а також пройти стажування, що триває 12 місяців.

Інтенсивна програма BHMS дає випускникам школи перевагу – теорію вони вивчають на 6 місяців менше (отже, заощаджують вартість навчання за 1 семестр) і в той же час отримують на 6 місяців більше оплачуваного стажування в Швейцарії.

Важливо також зазначити, що інститут BHMS розробив унікальну систему освіти, поділивши семестр на 20 тижнів, на 4 навчальні періоди по 5 тижнів кожний.

Така система дозволяє студентам сфокусуватися лише на 3-4 навчальних дисциплінах замість того, щоб вивчати паралельно 8-10 предметів, як це практикується на стандартних програмах. Отже, студент закінчує семестр, засвоївши 12-14 дисциплін без перенавантаження.

Українські випускники можуть вступати до BHMS, якщо на момент початку навчання їм виповниться 17,5 років. Абітурієнти мають скласти офіційний екзамен з англійської мови TOEFL або написати кваліфікаційний тест з мови в офісі освітньої агенції "А-пріорі" в Києві. Крім того, абітурієнт має надати шкільний атестат з високими оцінками.

Особливою пропозицією вузу є гнучкий графік початку навчання. Зокрема, студент може розпочати навчання тоді, коли йому зручно, - у січні, лютому, квітні, травні, червні, серпні, вересні або листопаді.

Студенти цього навчального закладу мають можливість отримати диплом бакалавра (тривалість навчання - 3 роки), здобути другу вищу освіту, а також отримати диплом МВА (тривалість навчання - 1,5-2 роки).

Для студентів з низьким рівнем англійської мови надаються підготовчі курси тривалістю до 10 тижнів. Вартість таких курсів разом із проживанням, харчуванням та медичною страховкою - 4750 євро.

Вартість навчання в інституті BHMS протягом року становить 20 000 євро. І, хоча швейцарські вузи зазвичай не надають стипендій, талановиті студенти BHMS можуть отримати знижку.

Отримати більш детальну інформацію про навчання у BHMS можна в освітньому агентстві "А-пріорі" за тел.: (097) 493-93-05, або за e-mail: eu@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
19.12.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!