Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Всеукраїнський тур університетів готельного та ресторанного менеджменту
Всеукраїнський тур університетів готельного та ресторанного менеджменту

Офіційний представник університетів готельного менеджменту запрошує на презентації провідних університетів у найбільших містах України

Всеукраїнський тур університетів готельного та ресторанного менеджменту

Компанія Домар Тревел Едьюкейшен, що є офіційним представником університетів готельного менеджменту Glion Institute of Higher Education та Les Roches International School of Hotel Management, запрошує бажаючих відвідати презентації університетів у Києві, Львові, Одесі, Дніпропетровську, Донецьку та Харкові.

Під час проведення презентацій ви матимете можливість дізнатися про навчання в університетах готельного менеджменту Glion та Les Roches, умови вступу та можливості працевлаштування у галузі після отримання освіти.

Навчальні заклади Glion Institute of Higher Education та Les Roches International School of Hotel Management розташовані у Швейцарії, Іспанії, Китаї, США та Австралії. Вони надають можливість отримати освіту за програмами підготовки бакалавра, магістра, а також післядипломну освіту за спеціальностями: готельний менеджмент, ресторанній менеджмент, менеджмент спортивної сфери, туризму та організації подій. Також, пропонуються додаткові спеціальності за напрямками: фінанси, менеджмент, маркетинг тощо.

Презентації навчальних закладів відбудуться 4 листопада в Києві, 6 листопада у Львові, 7 листопада у Одесі, 8 листопада у Дніпропетровську, 9 листопада в Донецьку і 10 листопада у Харкові. Їх проводитиме офіційний представник навчальних закладів, регіональний менеджер з прийому студентів – Іван Пущаєв.

Отримати детальну інформацію та зареєструватися можна за тел: (044) 332-75-95 або по e-mail: info@dteducation.com.

Освіта.ua
21.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!