Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Школа готельного менеджменту в Шанхаї
Школа готельного менеджменту в Шанхаї

Освітнє агентство А-пріорі разом з Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College (Китай) запрошують отримати високоякісну освіту в сфері готельного менеджменту англійською мовою

Школа готельного менеджменту в Шанхаї

Швейцарський університет Les Roches у 2004 році відкрив свою філію у Шанхаї на базі мережі елітних готельних комплексів Jin Jiang International Hotels.

Інститут Les Roches у Швейцарії вже більше 50 років готує першокласних фахівців з готельно-ресторанного менеджменту. Система викладання і практика, добре відпрацьовані в Швейцарії, стали базовими для філії в Шанхаї.

Чому саме Шанхай? Це місто лідирує серед міст Китаю за кількістю туристів, ресторанів та готелів. За прогнозами світових аналітиків, до 2020 року Китай посяде перше місце в світі за кількістю туристів. З кожним роком зростає кількість п’ятизіркових готелів та люксових курортів.

Наразі Китай відчуває значну нестачу кваліфікованих управлінців в цьому секторі.

Корпуси інституту Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College знаходяться в передмісті Шанхаю.

Les Roches в Шанхаї пропонує програми бакалаврата, магістратури (МВА), а також однорічну програму перекваліфікації англійською мовою.

Почати навчання студенти можуть двічі на рік: влітку та взимку. За швейцарською системою навчання, студенти китайської філії проходять щорічну оплачувану практику в готелях мережі Jin Jiang International Hotel.  Проблем з практикою та пошуком роботи не виникає – в інституті діє відділ , що опікується практикою та працевлаштуванням.

Зважаючи на високий рівень зарплат у готельному бізнесі, освіту в інституті Les Roches в Іспанії, Китаї чи Швейцарії можна вважати далекоглядним та вигідним капіталовкладенням.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у менеджерів А-пріорі за телефоном (044) 221 78 99, або email: eu@a-priori.kiev.ua

Освіта.ua
10.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!