Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Ознайомчі візити до вузів готельного та ресторанного менеджменту в Швейцарії
Ознайомчі візити до вузів готельного та ресторанного менеджменту в Швейцарії

Glion Institute of Higher Education та Les Roches School of Hotel Management запрошують взяти участь у Днях відкритих дверей, що відбудуться у Швейцарії

Ознайомчі візити до вузів готельного та ресторанного менеджменту в Швейцарії

З середини вересня 2011 року в університетах готельного та ресторанного менеджменту Glion Institute of Higher Education та Les Roches School of Hotel Management розпочинається прийом документів від абітурієнтів на зимовий семестр.

Якщо ви цікавитесь навчанням у вищих навчальних закладах за спеціальностями: готельній та ресторанний менеджмент, менеджмент сфери розваг та спорту, гольф менеджмент та ін., пропонуємо вам відвідати провідні навчальні заклади у цій сфері в рамках днів відкритих дверей.

Під час заходу ви матимете змогу відвідати університети Glion Institute of Higher Education та Les Roches International School of Hotel Management, ознайомитися з ресурсами кампусів, навчальною програмою, познайомитися з викладачами та керівництвом університетів, а також поспілкуватися з студентами.

Програма заходу включає: офіційний прийом з нагоди дня відкритих дверей у кожному із університетів, презентація академічних програм університетів, знайомство з керівництвом та викладачами, екскурсію навчальними корпусами.

Після офіційного заходу ви зможете отримати індивідуальну консультацію з представником університету.

Дати проведення днів відкритих дверей: 28 жовтня 2011 року – у Les Roches International School of Hotel Management та 29 жовтня 2011 року – у Glion Institute of Higher Education.

Університети беруть на себе всі витрати з прийому студента на території Швейцарії: проживання в готелі (1 ніч з 28 по 29 жовтня), харчування, трансфер.

Заявки на участь у днях відкритих дверей приймаються до 14 жовтня 2011 року.

Попередня реєстрація на участь у семінарі - за телефоном офіційного представника університетів Glion Institute of Higher Education та Les Roches International School of Hotel Management, компанії Домар Тревел Ед'юкейшен: (044) 425-40-45.

Освіта.ua
27.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!