Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Презентація Hotel Institute Montreux (Швейцарія) пройде в Києві та Львові
Презентація Hotel Institute Montreux (Швейцарія) пройде в Києві та Львові

Освітнє агентство DEC education розпочинає щорічний цикл презентацій швейцарського інституту готельного менеджменту Hotel Institute Montreux (HIM)

Презентація Hotel Institute Montreux (Швейцарія) пройде в Києві та Львові

Презентації відбудуться у Львові та Києві, на яких про програми вузу розповість регіональний представник HIM в Україні Даніелла Кассіні.

Учасники презентацій отримають можливість дізнатися більше про інститут, поставити питання про програми навчання, умови вступу, ознайомлювальні поїздки, проходження практики під час навчання, а також про розвиток індустрії готельного менеджменту.

Новинкою цього циклу презентацій стануть тури по готелях - місцях проведення ознайомлювальних семінарів (готель «Опера» у Києві та Львові).

Відвідувачі зможуть побачити готель «зсередини», зрозуміти, як він функціонує, з яких підрозділів складається, які обов'язки покладені на співробітників того чи іншого відділу.

Як повідомили організатори заходу, тур буде корисний майбутнім студентам HIM, щоб заздалегідь скласти уявлення про роботу в готелі та дізнатися, від чого залежить успіх у цій сфері.

Крім презентації та туру по українським готелям, учасники зможуть поспілкуватися з випускницею HIM Оленою Дрозд, яка поділиться своїм досвідом навчання у вузі та студентського життя в Швейцарії, розповість, як вступити до вузу і як вибрати програму навчання.

На презентації Hotel Institute Montreux в Україні запрошуються старшокласники, студенти та їхні батьки. Вхід - безкоштовний, за попередньою реєстрацією. Зареєструватися можна на офіційному сайті освітнього агентства DEC education.

Презентація у Львові пройде 7 жовтня цього року, в приміщенні готелю "Опера", розташованого за адресою: просп. Свободи, 45. Початок о 18:00.

Презентація в Києві пройде 8 жовтня цього року, в приміщенні готелю "Опера", розташованого за адресою: вул. Б. Хмельницького, 53-б. Початок о 18:00.

Більше про навчання в Швейцарії>>>

Освіта.ua
19.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!