Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Ознайомчий візит до Інституту готельного менеджменту (Швейцарія)
Ознайомчий візит до Інституту готельного менеджменту (Швейцарія)

Інститут готельного менеджменту Cesar Ritz запрошує старшокласників і студентів з України, а також їх батьків взяти участь в ознайомчих поїздках

Ознайомчий візит до Інституту готельного менеджменту (Швейцарія)

Приватний коледж Cesar Ritz Colleges - освітня установа, що пропонує навчання в Швейцарії у сфері туристичного та готельного бізнесу. Частиною всіх програм школи є оплачувана інтернатура в Швейцарії. Програми коледжу акредитовані Міністерством освіти, культури та спорту Швейцарії та Швейцарською асоціацією готельних шкіл (ASEH).

У навчальному закладі готують фахівців за напрямами: кулінарне мистецтво, готельний і ресторанний менеджмент, готельний і туристичний менеджмент, міжнародний готельний менеджмент тощо.

Учасники ознайомчої поїздки до Інституту готельного менеджменту зможуть відвідати обидва кампуси Cesar Ritz Colleges.

Перший кампус, що розташований в маленькому франкомовному містечку Ле Бувре на березі Женевського озера, спеціалізується на програмах ресторанного й кулінарного профілю. Вже з перших курсів студенти зможуть дивувати оточуючих своїм професійним умінням готувати вишукані страви, обслуговувати й організовувати банкетні заходи. Цей кампус був відкритий у 1986 році.

Другий кампус, що розташований у німецькій частині країни, в містечку Бріг-Гліс, пропонує програми більш широкого економічного профілю, такі як: готельний менеджмент і туристичний бізнес. Він був відкритий в 1992 році.

Учасників поїздки зустрінуть в аеропорту, для них організують трансфер, проживання та харчування. Тривалість поїздки - два дні.

За більш докладною інформацією про ознайомчі поїздки до Інституту готельного менеджменту Cesar Ritz звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за телефонами: (044) 222 79 19, (044) 235 07 55.

Освіта.ua
14.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!