Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Швейцарські школи готельного менеджменту визнані кращими у своїй сфері
Швейцарські школи готельного менеджменту визнані кращими у своїй сфері

Кращі школи готельного менеджменту, випускники яких затребувані на міжнародному ринку праці, знаходяться у Швейцарії

Швейцарські школи готельного менеджменту визнані кращими у своїй сфері

Такі результати опитування власників п'ятизіркових готелів в 70 країнах світу, проведеного компанією маркетингових досліджень ринку Taylor Nelson Sofres Travel & Tourism (Велика Британія).

Проведене дослідження було покликане з'ясувати, випускників яких вищих шкіл готельного менеджменту роботодавці згодні прийняти на роботу у сфері надання готельних послуг.

Відповідно до даних опитування, кращою виявилася Школа готельного бізнесу в Лозанні (Швейцарія).

Міжнародна школа готельного менеджменту Ле Рош, Інститут вищої освіти Гліон (обидва - Швейцарія) і Корнельський університет (США) поділили друге місце.

"Метою кращих міжнародних шкіл готельного менеджменту є підготовка керівників, які зможуть успішно конкурувати в динамічному світі", - зазначає Арі ван дер Спек, віце-президент групи вищих шкіл готельного та туристичного менеджменту Laureate Hospitality Education.

За його словами, визнання цих шкіл лідерами в готельній сфері підтверджує розуміння цінності швейцарської освітньої моделі, що поєднує практичне навчання з серйозними теоретичними заняттями.

Як зазначив Девід Грейвз, президент Laureate Hospitality Education, в 2007 році було проведено аналогічне дослідження, за результатами якого швейцарські школи також опинилися в числі кращих.

"Оскільки ми працюємо в тісному контакті з лідерами індустрії готельних послуг, ми розуміємо їх очікування високого рівня та якості. Таким чином, ми можемо підготувати наших випускників до успішного майбутнього в сфері готельного менеджменту, до роботи в найбільш швидко зростаючій індустрії", - резумував Арі ван дер Спек.

Офіційним представником Laureate Hospitality Education в Україні є компанія Domar Travel Education.

Освіта.ua
18.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!