Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Вища освіта у сфері готельного бізнесу
Вища освіта у сфері готельного бізнесу

Освітня агенція "А-пріорі" пропонує випускникам 9 та 11 класів отримати швейцарський диплом з готельного бізнесу, розпочавши навчання російською мовою в Анталійському коледжі (Турція) з подальшим вступом у Швейцарський університет

Вища освіта у сфері готельного бізнесу

Українські випускники 9-х класів навчатимуться 3 роки в коледжі Анталії, випускники 11-х класів – 2 роки, після чого матимуть змогу протягом одного року вивчати готельну справу у Швейцарському університеті готельного бізнесу.

По закінченню коледжу випускники можуть залишитися працювати в Анталії, або ж продовжити навчання у Швейцарії.

Отримавши диплом у Швейцарському університеті, випускники можуть знайти роботу у Європі або ж повернутися до України.

Вартість навчання, стажування, проживання та харчування в Анталійському коледжі становить 8-9 тисяч євро на рік. Вартість навчання на заочному курсі та стажування в Швейцарії після коледжу - 5-7 тисяч євро.

В Анталії українські студенти проживатимуть у гуртожитку під наглядом куратора, в кімнатах по 2-3 особи, де є доступ до інтернету. Харчування організовано в кафе на території школи, тричі на день.

Студенти будуть проходити стажування у кращих ресторанах та спа-центрах Туреччини. Вищі школи співпрацюють з рядом комплексів і щороку проводять ярмарки вакансій, де студенти мають можливість підписати угоди на стажування, а випускники – знайти робочі місця.

За додатковою інформацією щодо навчання в Анталійському колледжі та Швейцарському університеті звертайтеся до менеджерів освітнього агентства "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99.

Освіта.ua
01.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!