Вища освіта у сфері готельного бізнесу

Освітня агенція "А-пріорі" пропонує випускникам 9 та 11 класів отримати швейцарський диплом з готельного бізнесу, розпочавши навчання російською мовою в Анталійському коледжі (Турція) з подальшим вступом у Швейцарський університет

Вища освіта у сфері готельного бізнесу

Українські випускники 9-х класів навчатимуться 3 роки в коледжі Анталії, випускники 11-х класів – 2 роки, після чого матимуть змогу протягом одного року вивчати готельну справу у Швейцарському університеті готельного бізнесу.

По закінченню коледжу випускники можуть залишитися працювати в Анталії, або ж продовжити навчання у Швейцарії.

Отримавши диплом у Швейцарському університеті, випускники можуть знайти роботу у Європі або ж повернутися до України.

Вартість навчання, стажування, проживання та харчування в Анталійському коледжі становить 8-9 тисяч євро на рік. Вартість навчання на заочному курсі та стажування в Швейцарії після коледжу - 5-7 тисяч євро.

В Анталії українські студенти проживатимуть у гуртожитку під наглядом куратора, в кімнатах по 2-3 особи, де є доступ до інтернету. Харчування організовано в кафе на території школи, тричі на день.

Студенти будуть проходити стажування у кращих ресторанах та спа-центрах Туреччини. Вищі школи співпрацюють з рядом комплексів і щороку проводять ярмарки вакансій, де студенти мають можливість підписати угоди на стажування, а випускники – знайти робочі місця.

За додатковою інформацією щодо навчання в Анталійському колледжі та Швейцарському університеті звертайтеся до менеджерів освітнього агентства "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99.

Освіта.ua
01.06.2011