Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент Навчання на програмах туристичного та готельного бізнесу в Швейцарії
Навчання на програмах туристичного та готельного бізнесу в Швейцарії

Приватний коледж, що має світове визнання за якість навчання, Cesar Ritz Colleges пропонує навчання у сфері туристичного та готельного бізнесу в Швейцарії

Навчання на програмах туристичного та готельного бізнесу в Швейцарії

До уваги студентів представлений ряд програм: програма Foundation за фахом "Кулінарне мистецтво" тривалістю два роки, Higher Diploma за спеціальністю "Готельний та ресторанний менеджмент" тривалістю два роки, Postgraduate Diploma за спеціальністю "Міжнародний готельний менеджмент" тривалістю три триместри.

Можливе навчання на бакалавраті за спеціальністю "Готельний і туристичний менеджмент" тривалістю три роки і на магістратурі за спеціальністю "Міжнародний бізнес в сфері готельного та туристичного менеджменту" та "Міжнародний готельний менеджмент" тривалістю чотири триместри.

Для бажаючих оволодіти англійською мовою пропонується програма "Англійська для вступників" тривалістю 1-3 триместри (час проведення курсів - червень-вересень).

На початок навчання в коледжі студенту має виповнитися 18 років. Для вступу на програму бакалаврату необхідний атестат з високим середнім балом. Для вступу на магістратуру необхідний диплом бакалавра з високим середнім оціночним балом.

Вартість програм: 14500 шв.фр./триместр. На деякі спеціальності студентам доступні стипендії за гарну успішність від 2000 до 10000 шв.фр.

У вартість включено: навчання, проживання, харчування. Додатково оплачується: підручники, медична страховка, уніформа (3000 шв. фр. на два триместри), консульський збір, медична страховка і авіапереліт.

З усіх питань навчання на програмах швейцарського коледжу Cesar Ritz звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Довідка: Cesar Ritz Colleges - це єдиний навчальний заклад в країні, який отримав престижний сертифікат tedQual від Всесвітньої Туристичної Організації. Його програми акредитовані Міністерством освіти, культури та спорту Швейцарії та Швейцарською асоціацією готельних шкіл (ASEH). Cersar Rits Colleges розташований у двох кампусах.

Один кампус знаходиться в Ле Буврі, маленькому франкомовному містечку. Інший кампус розташований біля підніжжя вершини Маттерхорн в містечку Бріг-Гліс, найбільшому німецькомовному місті цього регіону країни. На території кампусів розташовані: баскетбольне поле, волейбольне поле, футбольне поле, зона барбекю, ангар для велосипедів і сад. Проживають студенти в резиденціях на території кампусів.

Більше про навчання в Швейцарії>>>

Освіта.ua
05.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!