Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Готельний менеджмент 15% знижка на навчання в школі готельного менеджменту і туризму (Швейцарія)
15% знижка на навчання в школі готельного менеджменту і туризму (Швейцарія)

Швейцарська школа готельного менеджменту і туризму IMI International Hotel Management Institute Switzerland відкриває прийом студентів на 2011 рік

15% знижка на навчання в школі готельного менеджменту і туризму (Швейцарія)

Школа IMI, заснована в 1990 році, пропонує програму отримання ступеня бакалавра та магістра за наступними спеціальностями: міжнародний готельний менеджмент, туристичний менеджмент, а також менеджмент у ресторанному бізнесі.

На даний момент школа IMI співпрацює з провідним британським вузом Manchester Metropolitan University, що дає студентам можливість отримати одразу два дипломи - швейцарський і британський.

Навчання на бакалавраті і програмах МВА починається 4 липня 2011 року, на всіх інших програмах - 28 липня 2011 року.

Вартість річного навчання становить 27 500 швейцарських франків, проте всі, хто забронює курс навчання в школі IMI до 15 квітня 2011 року, одержать 15% знижку, яку буде виплачено у якості стипендії.

За більш докладною інформацією про навчання в IMI International Hotel Management Institute Switzerland ви можете звернутися до офісу компанії Students International за тел. (044) 238-20-38.

Довідка:
Manchester Metropolitan University - один з найбільших університетів Великобританії. Був заснований в 1970 році, а в 1992 році отримав статус університету. Щороку близько 2000 іноземних студентів більш ніж з 50 країн світу обирають MMU для здобуття освіти.

Більше про навчання в Швейцарії>>>

Освіта.ua
28.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!