Нове покоління обирає готельний бізнес!

З 26 по 28 листопада у Львові, Києві та Харкові пройшли ознайомлювальні семінари «Освіта в Швейцарії в сфері HoReCa», які відвідала рекордна кількість людей - близько 200

Нове покоління обирає готельний бізнес!

Семінари проводила представник одного з кращих інститутів готельного менеджменту Hotel Institute Montreux (Швейцарія), Даніелла Кассіні, за підтримки менеджера з програм вищої освіти освітньої агенції DEC education Тетяни Гуд.

"Ці заходи завершили серію практичних семінарів з готельного та ресторанного менеджменту в 2010 році - нашого спільного з інститутом HIM проекту", - говорить event-менеджер агенції DEC education Олександра Оскіна, яка адмініструє цей проект.

"Стійка тенденція, яку ми спостерігаємо - це суттєве збільшення кількості молодіжної аудиторії, зацікавленої в одержанні якісної освіти з готельного та ресторанного менеджменту. Якщо раніше наші практичні семінари відвідували кілька десятків старшокласників і студентів, то цього разу про намір стати професійним менеджером у готельному бізнесі заявило майже 200 молодих людей", - додає Олександра.

"Щодо відвідувачів можу сказати, що у Львові, наприклад, семінар був цікавий в основному студентам, які планують продовжити своє навчання в Hotel Institute Montreux. У Києві ж відвідувачі умовно розділилися на дві категорії: молодь, яка вже працює, але має бажання отримати освіту за кордоном, і батьки підростаючого покоління готел’єрів, які навчаються у випускних класах. У Харкові, у свою чергу, були представлені всі вікові категорії. При цьому інтерес до освітніх програм розділився рівномірно - 50% були зацікавлені в програмах бакалаврату і 50% - магістратури", - розповіла Тетяна Гуд.

Особливо відзначимо, що семінар у Києві відвідала Олена Дрозд, випускниця HIM, яка зараз успішно працює в готелі "Opеra". Олена поділилася з відвідувачами заходу своїм досвідом навчання в інституті, а також розповіла про реальні перспективи працевлаштування в кращих готелях України після закінчення вузу. Також Олена дала практичні поради тим, хто не визначився, який напрямок вибрати на Postgraduate програмах.

Особливий інтерес під час семінарів викликали безкоштовні ознайомлювальні поїздки "Open House", які пропонує інститут.

Освітня агенція DEC education є офіційним представником Hotel Institute Montreux в Україні. Якщо ви плануєте навчання в цьому вузі - ви можете відвідати індивідуальні консультації з менеджерами Освітньої агенції DEC з питань вступу та навчання в інституті.

Контакти:
м. Київ, вул. Проф. Підвисоцького, 16
Тел.: (044) 390 76 24

Освіта.ua
30.11.2010