DAAD пропонує стипендії на навчання в Німеччині

Учасники програми зможуть вступити до магістратури, аспірантури або пройти додатковий курс

DAAD пропонує стипендії на навчання в Німеччині

Інформаційний центр DAAD у Києві пропонує стипендії для післядипломного навчання в галузі сценічного та образотворчого мистецтва, музики та архітектури.

Учасники програми зможуть вступити до магістратури, аспірантури або пройти додатковий курс без отримання ступеня.

За умовами програми магістерські та післядипломні програми можуть тривати від 10 до 24 місяців, додаткові курси – один академічний рік.

Програма забезпечить щомісячну стипендію розміром 861 євро, кошти на проїзд туди й назад, страхування та одноразову виплату, яку можна витратити на підручники, абонемент до бібліотеки, білети на конференції тощо.

Також учасники програми забезпечуються онлайн чи офлайн-курсом німецької мови, якщо вам потрібно її підтягнути, та, у разі необхідності, відшкодуванням витрат на проходження мовних тестів TestDaF або DSH.

Учасники програми отримають стипендію 1 жовтня 2022 року, а мовні курси можуть пройти раніше.

Для того щоб взяти участь у програмі, необхідно мати диплом бакалавра у відповідній галузі, отриманий не раніше, ніж 6 років тому, вступити до німецького університету до початку дії стипендії та знати іноземну мову, якою викладають в університеті, і мати мовний сертифікат на підтвердження цього.

Прийом заявок та документів для участі в програмі за спеціальністю архітектура триватиме до 30 вересня, музика – 1 жовтня, сценічне мистецтво – 30 жовтня, образотворче мистецтво, дизайн, кіно, візуальні комунікації – 30 листопада 2021 року.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
07.07.2021