Український вільний університет проводить конкурс есе

Переможці зможуть безкоштовно навчатися на магістерській чи докторській програмі

Український вільний університет проводить конкурс есе

Український вільний університет в Мюнхені запрошує до участі в конкурсі, переможці якого зможуть долучитися до спільноти УВУ.

У ході конкурсу, присвяченого столітньому ювілею закладу, будуть обрані шестеро найкращих авторів, які матимуть можливість безкоштовно навчатися 5 семестрів в УВУ на магістерській чи докторській програмі.

Для того щоб отримати стипендію на навчання в Українському вільному університеті, потрібно написати есе на одну із трьох тем: «Україна в контексті міжнародної безпеки» (для напрямків: політологія, міжнародні відносини, право); «Україна і Європа в контексті гуманітарних студій» (для напрямків культура і мистецтво, мовознавство, літературознавство, історія, психологія); «Україна і Угода про асоціацію з ЄС» (для напрямків економіка, право, політологія).

Основна увага при оцінюванні буде спрямована на глибину розкриття зазначеної теми, оригінальність та нестандартність мислення, а також на композиційну цілісність та грамотність викладу.

Надсилати есе необхідно на електронну адресу: [email protected].

Прийом робіт триватиме до 31 липня 2021 року.

Оголошення переможців відбудеться з 1 вересня 2021 року, можливість почати навчання переможці отримають з листопада 2021 року (початок зимового семестру 2021/2022 навчального року).

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
31.05.2021