Розпочато прийом заявок на програму «Green talents – 2021»

Міжнародний форум «Green talents – 2021» присвячений можливостям сталого розвитку

Розпочато прийом заявок на програму «Green talents – 2021»

Українських науковців запрошують долучитись до міжнародного форуму «Green talents – 2021», який присвячений можливостям сталого розвитку.

Програма передбачає, що її учасники поділяться своїми інноваційними ідеями та розпочнуть тривалу співпрацю з німецькими науковими установами та міжнародними дослідниками.

Участь у міжнародному форумі можуть узяти магістранти, докторанти і постдоки, а також молоді фахівці, які працювали за фахом не більше трьох років (без урахування досвіду роботи за фахом в процесі отримання наукового ступеня) і приділяють особливу увагу питанням сталого розвитку.

Кандидат повинен вільно володіти англійською мовою і мати широкі наукові знання. Він не має бути громадянином Німеччини, постійно чи тимчасово проживати в Німеччині на момент подання заявки.

У рамках програми учасники отримають запрошення відвідати 7-денний віртуальний науковий форум у жовтні 2021 року, який передбачатиме «наукові сесії» з провідними німецькими закладами, установами та компаніями з питань сталого розвитку, а також віртуальні зустрічі з німецькими експертами для обговорення перспектив подальших спільних досліджень і співпраці.

Також учасники долучаться до широкого спектру семінарів, присвячених цілям сталого розвитку та просуванню наукової кар'єри, та отримають можливість розширення мережі професійних контактів з іншими «Зеленими талантами», випускниками «Зелених талантів» попередніх років та дослідниками.

Окрім того, учасники програми отримають повністю оплачене наукове стажування в Німеччині тривалістю до трьох місяців в організації за власним вибором у 2022 році.

Прийом заявок триватиме до 19 травня 2021 року (14.00 за центральноєвропейським часом).

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
20.04.2021