Програма «Міграція & Діаспора»: можливості для України

Німецький уряд надає підтримку фахівцям, які повертаються з Німеччини в Україну

Програма «Міграція & Діаспора»: можливості для України

Програма «Міграція & Діаспора» сприяє підтримці кваліфікованих українських фахівців, які здобули освіту та / або мають професійний досвід роботи в Німеччині, а також мають на меті повернутися в Україну та працювати в тій чи іншій галузі в рамках Цілей сталого розвитку ООН.

Поїздка на навчання, стажування або з метою працевлаштування за кордон є досить поширеним явищем і вимогою сьогодення. Знання та досвід, здобуті за кордоном, відкривають не лише нові можливості а й, без сумніву, сприяють професійному розвитку.

Саме тому німецький уряд через Програму «Міграція & Діаспора» підтримує  кваліфікованих українців, які навчалися чи працювали в Німеччині, і планують надалі працювати в Україні.

Програма «Міграція & Діаспора» впроваджується за дорученням німецького уряду та реалізується Центром міжнародної міграції та розвитку (CIM) і Центральним управлінням з відрядження фахівців за кордон Федерального агентства праці Німеччини (ZAV). 

В Україні Програма реалізується в трьох напрямах: 

  • підтримка реінтегрованих СІМ-експертів “CIM Rückkehrende Fachkräfte”;
  • підтримка короткотермінових експертів – представників української діаспори в Німеччині “Diaspora Fachkräfte“;
  • підтримка проєктів українських мігрантських організацій Німеччини “Diaspora-Organisationen”. 

Більш детальну інформацію про Програму «Міграція & Діаспора» та Центр міжнародної міграції та розвитку (CIM) можна отримати за посиланнями:

Освіта.ua
09.12.2020