Станьте до кінця літа студентом в Німеччині
PR

Гарантований вступ до німецького коледжу навіть без сертифікату, що підтверджує знання німецької мови

Станьте до кінця літа студентом в Німеччині

Вибір спеціальності та ВНЗ – дуже важливий і відповідальний крок у житті кожного випускника. За рік або два до вступу практично кожен складає план дій для успішної реалізації своєї мрії. Але не завжди все йде за планом. Для того щоб застрахувати себе від втрачених можливостей, треба мати план Б, який надалі може виявитися найвдалішим варіантом.

Ви можете отримати 100% гарантію вступу в один із престижних штудієнколлегів у Німеччині: штудіенколлег Доктора Альтана (Studienkolleg Dr. Altan) або Рейнський штудієнколлег, які знаходяться в мальовничому, старовинному місті Бонн. Зарахування можливе навіть, якщо у Вас немає офіційного сертифікату, що підтверджує Ваші знання німецької на рівні В1 або В2. Документи приймаються до кінця літа.

Навчання в штудієнколлезі ділиться на курси М, Т і В.

  • М-курс готує майбутніх студентів до навчання в Німеччині в області медицини, біології та фармацевтики.
  • Т-курс – це відмінна підготовка студентів до навчання в технічній сфері (машинобудування, IT).
  • В-курс необхідний для студентів, які мають намір отримати ступінь бакалавра в галузі економіки, управління бізнесом або соціальних досліджень.

Випускники штудієнколлегу здають кваліфікаційний іспит «Feststellungsprüfung», а після його успішного складання отримують сертифікат «Zeugnis über die bestandene Feststellungsprüfung», який дозволяє вступати як до державних, так і до приватних ВНЗ Німеччини.

Тривалість навчання та вартість залежать від початкового рівня знань німецької мови. Якщо у Вас є офіційний В2-сертифікат DSH, Goethe-Zertifikat, TELC, TestDaF – навчання починається 1 жовтня та триватиме 10 місяців. Якщо мовний рівень B2, але немає сертифіката, курс починається на місяць раніше. Можливий вступ з рівнем В1, але в цьому випадку доведеться вчитися на 2 місяці більше. Вартість за 10 місяців навчання – від 5850 євро.

Не втратьте можливість, телефонуйте і вже сьогодні станьте студентом в Німеччині!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
19.07.2019