Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Стань студентом штудієнколлегу Freshman Institute
Стань студентом штудієнколлегу Freshman Institute
На правах реклами

Якщо Ви плануєте здобуття освіти в Німеччині, дізнайтесь про всі умови вступу з перших вуст

Стань студентом штудієнколлегу Freshman Institute

Традиційно в березні компанія Albion Education організовує консультацію перед складанням іспитів в штудієнколлег Freshman Institute (Німеччина).

Зустріч проводиться для всіх бажаючих потенційних абітурієнтів та їхніх батьків, а сам іспит буде проходити в травні 2019 року. Консультацію проводить представник Freshman Institute – доктор економічних наук Еміль Попов.

Зазначений навчальний заклад при державному університеті FH Aachen пропонує абітурієнтам з різних країн світу підготуватися до навчання в університетах Німеччини. Під час зустрічі присутні зможуть поставити професору запитання щодо умов вступу, проживання, навчання, курсів і подальших перспектив. Професор Попов прекрасно володіє російською мовою, що значно полегшить процес спілкування.

Зустріч з представником Freshman Institute буде корисна для учнів 10 та 11 класів, які планують навчатися в Німеччині. Причому, успішно здавши вступний іспит до штудіенколлегу ще в 10 класі, учень отримує умовне зарахування, відповідно відпадає необхідність здавати іспит після 11 класу.

Freshman Institute проводить підготовку за трьома основними напрямками: T-Kurs (технічні спеціальності), W-Kurs (бізнес і адміністрування) і M-Kurs (медицина). Доступні програми англійською та німецькою мовами. Після закінчення випускники зможуть навчатися безкоштовно в державних університетах Німеччини.

Захід відбудеться 7 березня о 17.00 в офісі за адресою: м Київ, бульвар Лесі Українки, 34, під’їзд 2, офіс 32.

Попередня реєстрація за телефонами +38 (044) 466-44-74 або 38 (067) 466-44-74 обов’язкова.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
08.02.2019

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!