Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Німецька школа для українських дітей від 12 років
Німецька школа для українських дітей від 12 років
На правах реклами

У Вашої дитини є унікальна можливість самостійно порівняти німецьку систему освіти з українською

Німецька школа для українських дітей від 12 років

Ваша дитина мріє про навчання в Німеччині, а Ви думаєте, що спочатку бажано підвищити рівень німецької й якимось чином підготуватися до навчання? Компанія Albion Education надає можливість провести від 1 тижня до 1 року в державній німецькій школі й отримати безцінний досвід!

Участь в програмі можлива для школярів у віці від 12 до 18 років. Мінімальний рівень знання німецької мови – А2.

Школу для навчання можна вибрати в одному з восьми регіонів Німеччини, у таких містах, як Берлін, Штутгарт, Дрезден, Бонн, Кельн, Ганновер, тощо, районі Шварцвальда, Боденського озера чи живописного півдня Баварії.

У рамках програми діти ходять на уроки, як всі німецькі учні, роблять домашнє завдання, здають тести. Проживають вони у приймаючих сім’ях з повним пансіоном. Найчастіше в таких сім’ях є діти, які теж вчаться в школі, що істотно спрощує етап інтеграції українського школяра.

При виборі програми від 1 до 4 тижнів учні мають можливість поєднувати навчання в школі з вивченням мови на курсах німецької. Після уроків передбачені позаурочні заходи, екскурсії та розваги.

Після закінчення семестру чи двох учні отримують офіційне підтвердження з оцінками, які переносяться в шкільний табель. Якщо ж закінчення програми не співпало з закінченням семестру чи навчального року, діти отримають свідоцтво про участь в програмі та про свої академічні успіхи.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті компанії Albion Education або зателефонувавши за телефоном (044) 466-44-74, (067) 466-44-74.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
08.10.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!