Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Особливості вступу до вишів Німеччини та Австрії
Особливості вступу до вишів Німеччини та Австрії
PR

Як випускникам без проблем вступити до престижних університетів Німеччини та Австрії

Особливості вступу до вишів Німеччини та Австрії

Німеччина, як і Австрія, входить до числа лідерів світової освіти. Для українців ці країни пропонують кращі університети, сучасні програми навчання, престижні дипломи і все це – практично безкоштовно. Спеціалісти компанії Albion Education підготували поради, на що звернути увагу, плануючи отримання вищої освіти в німецьких або австрійських університетах.

Система середньої освіти в Європі має свої особливості. Навчання в Німеччині, як і в Австрії, в середній школі триває 12 років, в Україні – 11.

Відповідно, випускники українських шкіл не можуть бути зараховані безпосередньо до університету, різницю в шкільній освіті потрібно перекрити – це перша вимога при вступі.

У Німеччині перекрити її є два варіанти:

  • перший – це вступ в штудіенколлег (спеціалізований навчальний заклад, коледж, який займається довузівською підготовкою іноземних студентів з метою усунути різницю між системами освіти та підготувати молодь до навчання в університеті німецькою мовою). На сьогоднішній день мережа підготовчих коледжів налічує 37 установ;
  • другий варіант – вчитися один рік в українському університеті за тією ж спеціальністю, після чого вступати безпосередньо в університет.

В Австрії ж штудіенколлегів немає. Усунути різницю в освіті абітурієнти можуть вже в процесі навчання, пройшовши підготовчі курси з тих чи інших предметів і склавши іспити.

Друга вимога при вступі до університету – високі знання німецької мови.

При вступі до німецького університету абітурієнт вже повинен мати сертифікат TestDaf 4, Goethe-Zertifikat C1, Telc B2 або інший еквівалентний сертифікат, що підтверджує високий рівень володіння мовою.

Австрія ж дає можливість вивчити німецьку перед початком навчання, при університеті, будучи вже в статусі студента. Дані курси можливі тільки для спеціальностей, які не передбачають вступні іспити, та тільки у Відні, Граці та Леобені.

І третя, основна, вимога – оцінки.

Німеччина приймає кандидатів на основі оцінок в шкільному атестаті, дипломі, атестаті зі штудіенколлега чи виписки за перший рік навчання в українському університеті.

Австрія ж приймає абітурієнтів або без іспитів, не звертаючи уваги на оцінки, або на основі успішно складених вступних іспитів.

З усіх питань вступу до Німеччини й Австрії звертайтеся за безкоштовною консультацією за телефоном (044) 466-44-74.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
29.05.2018

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!