Вступ до ВНЗ Німеччини для випускників шкіл

Програма "Міст до вищої освіти у Німеччині" дозволяє українцям вступити до німецького університету

Вступ до ВНЗ Німеччини для випускників шкіл

Програма "Міст до вищої освіти у Німеччині" дозволяє українцям вступити до німецького вищого навчального закладу відразу після завершення школи, не відвідуючи при цьому додаткові підготовчі курси та не складаючи іспитів. Про це повідомляє Goethe-Institut у м. Києві.

Як відомо, до цього часу, випускники шкіл з України після завершення школи не мали можливості вступати до університету Німеччини. Вони повинні були або завершити один курс в українському університеті, або готуватися до навчання у вищому навчальному закладі у спеціальному коледжі.

Після того, як федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія змінила умови допуску до іспиту на володіння навчальними компетенціями, випускники шкіл з України можуть подавати заявку на навчання відразу по завершенню школи – за умови, якщо вони успішно пройшли програму "Міст до вищої освіти у Німеччині".

У Goethe-Institut повідомили, що починаючи з 2015 року університети-партнери Німеччини щорічно виділятимуть для програми "Міст до вищої освіти у Німеччині" відповідну кількість місць. Ті учні, які успішно закінчили програму підготовки до навчання в університеті, можуть подавати заявки на вступ безпосередньо до університету Німеччини. Також програмою передбачено, що після завершення навчання у Німеччині буде надаватися підтримка для продовження навчання або з працевлаштування в Україні.

"Міст до вищої освіти у Німеччині" - це стипендійна програма, яка готує учнів починаючи з 9-го класу з високим середнім балом, у першу чергу, з математики, інформатики, природничих та технічних дисциплін (MINT) та володінням німецькою мовою на рівні починаючи з А2. Передбачається мовна і фахова підготовка, ознайомлення з особливостями викладання, навчання та перебування в університетському містечку, а також із соціальним життям у Німеччині.

Докладно про програму читайте на сайті Goethe-Institut у м. Києві.

Освіта.ua
18.03.2015