Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Стипендіальна програма для журналістів у Берліні
Стипендіальна програма для журналістів у Берліні

Програма включає в себе теоретичні семінари та 6-тижневу практику в ЗМІ Німеччини

Стипендіальна програма для журналістів у Берліні

Програма «Journalisten International» надає можливість студентам з Білорусі, Молдови, Росії, України, Південного Кавказу та Центральної Азії, які навчаються за спеціальностями журналістика або германістика з досвідом роботи в галузі журналістики та володіють німецькою мовою, протягом 3 місяців навчатися та проходити практику в Міжнародному журналістському коледжі Вільного університету (м. Берлін).

Тримісячна програма включає в себе теоретичні семінари з історії, політології, економіки та культури, 6-тижневу практику в редакціях електронних та друкованих ЗМІ та тижневу подорож Німеччиною.

Подавати заяву можуть студенти 1 або 2 року магістратури, а також останнього року навчання на спеціаліста за напрямками «журналістика» та «германістика» з досвідом роботи в галузі журналістики. Оскільки програма проводиться німецькою мовою, необхідне дуже добре володіння німецькою мовою. Учасники отримують стипендію в розмірі 750 € на місяць та допомогу на дорожні витрати. Надається можливість недорогого проживання в гуртожитку у Берліні.

Подання заяв на програму «Journalisten International» 2015 відбувається до 30 листопада 2014 року. Більше детальну інформацію про необхідні документи для участі в програмі можна отримати за посиланням та на сайті daad.ru.

Освіта.ua
01.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!