Стипендіальна програма для журналістів у Берліні

Програма включає в себе теоретичні семінари та 6-тижневу практику в ЗМІ Німеччини

Стипендіальна програма для журналістів у Берліні

Програма «Journalisten International» надає можливість студентам з Білорусі, Молдови, Росії, України, Південного Кавказу та Центральної Азії, які навчаються за спеціальностями журналістика або германістика з досвідом роботи в галузі журналістики та володіють німецькою мовою, протягом 3 місяців навчатися та проходити практику в Міжнародному журналістському коледжі Вільного університету (м. Берлін).

Тримісячна програма включає в себе теоретичні семінари з історії, політології, економіки та культури, 6-тижневу практику в редакціях електронних та друкованих ЗМІ та тижневу подорож Німеччиною.

Подавати заяву можуть студенти 1 або 2 року магістратури, а також останнього року навчання на спеціаліста за напрямками «журналістика» та «германістика» з досвідом роботи в галузі журналістики. Оскільки програма проводиться німецькою мовою, необхідне дуже добре володіння німецькою мовою. Учасники отримують стипендію в розмірі 750 € на місяць та допомогу на дорожні витрати. Надається можливість недорогого проживання в гуртожитку у Берліні.

Подання заяв на програму «Journalisten International» 2015 відбувається до 30 листопада 2014 року. Більше детальну інформацію про необхідні документи для участі в програмі можна отримати за посиланням та на сайті daad.ru.

Освіта.ua
01.10.2014