Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Ярмарок вузів Німеччини у Києві
Ярмарок вузів Німеччини у Києві

Українські студенти, випускники та аспіранти можуть дізнатися про програми навчання у Німеччині

Ярмарок вузів Німеччини у Києві

Академічна співпраця Німеччини і України має давню та успішну традицію. Зараз у Німеччині навчаються або захищають дисертацію більше 9 тис. українців, вони використовують навчання або дослідження у Німеччині для підвищення своїх шансів на успішну кар’єру в Україні.

3 жовтня 2013 року з 15.00 до 19.00 у Києві уже вп’яте відбудеться Ярмарок вузів Німеччини. Цього разу Ярмарок відбудеться у готелі «Прем’єр Палац» (б-р Т. Шевченка 5-7/29) у форматі Німецького павільйону на «Міжнародній освітній ярмарці у Києві».

Німецькі університети пропонують широкий вибір спеціалізованих навчальних програм, в яких тісно поєднані дослідження, викладання і практика. Наступні інституції будуть представлені на Ярмарку: WHU — Вища школа менеджменту ім. Отто Байсгайма; Університет м. Білефельд; Європейський університет Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері); Фахова спілка «Німецька мова як іноземна»; Рурський університет (м. Бохум); Інститут TestDaF; ISM Міжнародна вища школа менеджменту; Технічний університет «Гірнича академія» (м. Фрайберг); Університет м. Фрайбурґ-в-Брайзґау; Університет м. Пассау.

Також на ярмарку зі своїми стендами будуть представлені Посольство Німеччини у Києві, Ґете-Інститут у Києві, Спільний факультет машинобудування НТУУ «КПІ» та Магдебурзького університету, маґістерська програма "Німецькі та європейські студії" (спільна програма університету ім. Фрідріха Шіллера у м. Єна та Національного університету «Києво-Могилянська академія») та Інформаційний центр Німецької служби академічних обмінів (DAAD) у Києві.

Завдяки індивідуальним консультаціям українські студенти, випускники, аспіранти та вчені матимуть змогу дізнатися про інноваційні міжнародні програми та можливості для проведення досліджень з усіх дисциплін, що пропонуються у Німеччині німецькою або англійською мовами. Також відвідувачі дізнаються про умови допуску до навчання у вузи Німеччини та особливості процедури оформлення візи для перебування у Німеччині з академічною метою.

Зареєструватися та отримати запрошення на ярмарок можна на сайті організатора виставки МВ Центр міжнародних освітніх програм.

Освіта.ua
02.10.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!