Ярмарок вузів Німеччини у Києві

Українські студенти, випускники та аспіранти можуть дізнатися про програми навчання у Німеччині

Ярмарок вузів Німеччини у Києві

Академічна співпраця Німеччини і України має давню та успішну традицію. Зараз у Німеччині навчаються або захищають дисертацію більше 9 тис. українців, вони використовують навчання або дослідження у Німеччині для підвищення своїх шансів на успішну кар’єру в Україні.

3 жовтня 2013 року з 15.00 до 19.00 у Києві уже вп’яте відбудеться Ярмарок вузів Німеччини. Цього разу Ярмарок відбудеться у готелі «Прем’єр Палац» (б-р Т. Шевченка 5-7/29) у форматі Німецького павільйону на «Міжнародній освітній ярмарці у Києві».

Німецькі університети пропонують широкий вибір спеціалізованих навчальних програм, в яких тісно поєднані дослідження, викладання і практика. Наступні інституції будуть представлені на Ярмарку: WHU — Вища школа менеджменту ім. Отто Байсгайма; Університет м. Білефельд; Європейський університет Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері); Фахова спілка «Німецька мова як іноземна»; Рурський університет (м. Бохум); Інститут TestDaF; ISM Міжнародна вища школа менеджменту; Технічний університет «Гірнича академія» (м. Фрайберг); Університет м. Фрайбурґ-в-Брайзґау; Університет м. Пассау.

Також на ярмарку зі своїми стендами будуть представлені Посольство Німеччини у Києві, Ґете-Інститут у Києві, Спільний факультет машинобудування НТУУ «КПІ» та Магдебурзького університету, маґістерська програма "Німецькі та європейські студії" (спільна програма університету ім. Фрідріха Шіллера у м. Єна та Національного університету «Києво-Могилянська академія») та Інформаційний центр Німецької служби академічних обмінів (DAAD) у Києві.

Завдяки індивідуальним консультаціям українські студенти, випускники, аспіранти та вчені матимуть змогу дізнатися про інноваційні міжнародні програми та можливості для проведення досліджень з усіх дисциплін, що пропонуються у Німеччині німецькою або англійською мовами. Також відвідувачі дізнаються про умови допуску до навчання у вузи Німеччини та особливості процедури оформлення візи для перебування у Німеччині з академічною метою.

Зареєструватися та отримати запрошення на ярмарок можна на сайті організатора виставки МВ Центр міжнародних освітніх програм.

Освіта.ua
02.10.2013