Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Працевлаштування в Німеччині після отримання німецької освіти
Працевлаштування в Німеччині після отримання німецької освіти

Іноземні випускники німецьких вищих навчальних закладів можуть зареєструватися у статусі "тих, хто шукає роботу". Які переваги він надає охочим працевлаштуватися у Німеччині?

Працевлаштування в Німеччині після отримання німецької освіти

9 година ранку. Будень. У непримітному приміщенні Федерального агентства з питань працевлаштування у Бонні зібралися молоді безробітні спеціалісти. Весь час, поки Аліса з Києва (ім’я змінено – Ред.) прямувала на цю зустріч, її переслідували образи невдах і маргінальних особистостей, що паразитують за рахунок платників податків.

Утім, зайшовши до аудиторії, вона побачила стильно одягнену молодь: симпатичних 25-30-річних юристів, економістів, лінгвістів, щоправда, переважно майбутніх або таких, які щойно дипломи. Усі вони, як і сама Аліса, - свіжоспечені володарі статусу "ті, хто шукає роботу" (німецькою "arbeitssuchend").

Ось уже два роки Федеральне агентство з питань працевлаштування у Бонні бере шефство не тільки над німецькими, але і над іноземними випускниками вищих навчальних закладів з метою допомогти їм знайти у Німеччині роботу, що відповідає їхній кваліфікації. Поки що, однак, лише у рамках пробного проекту.

Спеціалісти не знають, куди податися

На даний момент у Німеччині навчаються 140 тисяч студентів з-поза меж ЄС. Кожний десятий студент – іноземець. І хоча за останнє десятиліття кількість іноземних студентів у Німеччині зросла на 60 відсотків, половина з них не знає, що робити, аби залишитися тут працювати, свідчить нещодавно оприлюднене дослідження "Mobile Talente".

"Отримавши диплом магістра, я відразу активно зайнялася пошуками роботи. Проте я й гадки не мала, що існує особливий статус для тих, хто шукає роботу, і що я, будучи іноземкою, теж можу його отримати", - розповідає 29-річна Аліса. Про це вона дізналася від знайомих німців.

За словами консультанта Марії-Терезії Янсен з Боннського федерального агентства з питань працевлаштування, від початку проекту із 27 іноземних підопічних на роботу влаштувалися 19 осіб. "Ми задоволені результатом, а молоді спеціалісти вдячні нам, адже вони абсолютно безкоштовно отримали індивідуальні консультації, тренінги, поради щодо стратегії пошуку роботи у Німеччині", - розповідає Марія-Терезія Янсен.

Більше підтримки для тих, хто шукає роботу

Тим, хто зареєструвався у Федеральному агентстві з питань працевлаштування у статусі "того, хто шукає роботу", надається низка послуг. До прикладу, професійні дані випускниці Аліси відразу ж занесли у базу даних для роботодавців, а сама вона отримала прямий доступ до каталогу вакансій. Окрім цього, консультанти надсилають киянці ті оголошення про роботу, які, на їхній погляд, найбільше їй підходять. А зараз дівчина з нетерпінням очікує індивідуальної консультації, аби дізнатися, чи правильно складено її резюме, щоб чітко побачити професійні перспективи та отримати слушні поради.

"Я, наприклад, рекомендую своїм підопічним – як громадянам Німеччини,так і іноземцям – не захоплюватися стажуваннями, - каже Марія-Терезія Янсен. – Починати третю або четверту практику, маючи диплом і володіючи німецькою мовою, означає ставити під загрозу свою кар'єру у Німеччині". Досвідченим кандидатам вона рекомендує наполегливо шукати оплачувану роботу, щоби після закінчення дозволу на перебування у країні не залишитися ні з чим.

Окрім індивідуальних консультацій, тим, хто шукає роботу, також надають можливість вчитися. Наприклад, перед великими ярмарками вакансій кандидатам пояснюють, як правильно спілкуватись з представниками компаній біля стендів, як подавати себе, які документи брати з собою та як закріпити ефект.

Щоправда, є і зворотній бік медалі. "Поки я офіційно перебуваю у пошуках роботи, я повинна регулярно інформувати консультантів про результати наших зусиль. Але головне: я не маю права підпрацьовувати більше 90 днів на рік і вести свій власний бізнес. Звичайно, виникає запитання: на що жити?" - розповідає Аліса. На відміну від власників статусу "безробітний" ("arbeitslos"), "тим, хто шукає роботу" допомога по безробіттю не передбачена.

Іноземним випускникам стане краще

Дві третини студентів і випускників німецьких ВНЗ зі всього світу прагнуть влаштуватися на роботу у ФРН. Серед випускників-магістрів охочих взагалі 80 відсотків. Однак це, як і раніше, нелегко, підтверджує дослідження "Mobile Talente". Через труднощі, пов'язані з пошуком роботи, лише чверть випускників дійсно вирішує залишитися, аби знайти відповідне місце. Головною перепоною учасники дослідження вважають недостатнє визнання серед громадськості та нестачу інформації про ринок праці. "Ми зіткнулися з тим, що іноземні спеціалісти уявлення не мають ні про підприємства, куди б вони могли надіслати резюме, ні про стандартні процедури працевлаштування, - зазначає Марія-Терезія Янсен, – саме тому наші індивідуальні консультації такі важливі".

Недавно прийнятий у Німеччині закон незабаром дозволить іноземним випускникам ВНЗ перебувати у країні з метою пошуку роботи до півтора року. Крім цього, їм дозволяють більше підпрацьовувати у процесі пошуку відповідної посади. На сьогоднішній день матеріальна допомога "тому, хто шукає роботу" полягає у компенсації витрат, пов'язаних з підготовкою та розсилкою резюме, поїздками на співбесіди з роботодавцями і навіть переїздом на роботу в інше місто.

Куди доля занесе Алісу, вона поки що й сама не знає, адже її резюме уже читають майже в усіх федеральних землях країни. Але заради того, щоб займатися улюбленою справою у Німеччині, вона готова боротися.

Автори: Ксенія Польська / Мар'яна Мацьків

Deutsche Welle
18.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!