Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Стипендія Коперніка на навчання та стажування у Німеччині
Стипендія Коперніка на навчання та стажування у Німеччині

Студентське об’єднання Copernicus e.V. оголошує про прийом заявок на навчання та стажування в одному з університетів Гамбурга, Мюнхена або Берлина протягом одного семестра

Стипендія Коперніка на навчання та стажування у Німеччині

Copernicus e.V. - це студентське об’єднання, що підтримує студентів з Центральної та Східної Європи та Центральної Азії в галузі права, економіки, соціальних та гуманітарних наук та виділяє щосеместра близько 12 стипендій.

Стипендія включає піврічне навчання в одному з університетів Гамбурга, Мюнхена або Берлина та проходження двомісячної практики на німецькому підприємстві або в німецькій організації. На вибір учасникам програми надається три вузи - Університет імені Гумбольдта в Берліні, Університет Гамбурга і Мюнхенський університет імені Людвіга Максиміліана.

Окрім щомісячної стипендії у розмірі 180 євро, оплачується проживання стипендіатів, медичне страхування та витрати на проїзд. Студенти проживають у приймаючих родинах. Окрім навчання у Німеччині та стажування, вони також беруть участь у туристичній програмі.

До кандидатів на отримання стипендії пред'являються кілька вимог. Два закінчені курси у вузі та знання німецької мови - ключові критерії відбору кандидатів. Не останню роль відіграє і супровідний (мотиваційний) лист учасника програми. До документів на стипендію слід докласти наявні сертифікати та дипломи.

Програми навчання та стажування в університетах починаються двічі на рік – 1 квітня та 1 жовтня. Для отримання стипендії Copernicus з 1 жовтня, документи слід подати до1 березня 2012 року. Кандидати, які подадуть аплікації до 1 вересня 2012 року, розпочнуть навчання 1 квітня наступного року.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті студентського об’єднання Copernicus http://www.copernicus-stipendium.de/copernicus/.

Хочете дізнаватсь більше про можливості навчання за кордоном – приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кодоном" у Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна, натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Освіта.ua
19.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!